Carterontluchting
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Audi
- Austin
-
Toon minder Toon meer
- BMW
- Bentley
- Cadillac
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- Dodge
- Fiat
- Ford
- Ford Australia
- Ford Usa
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Isdera
- Iveco
- Jaguar
- Kia
- Ktm
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Mazda
- Mega
- Mercedes
- Mercury
- Mini
- Mitsuoka
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Peugeot
- Pontiac
- Porsche
- Puch
- Renault
- Rover
- Saab
- Saturn
- Seat
- Skoda
- Smart
- Ssangyong
- Suzuki
- Tata
- Toyota
- Vauxhall
- Volkswagen
- Volvo
- Zenos Cars
Cilinderkopdeksel, 1192WZ
| Inbouwplaats | Cilinderkopdeksel |
| Voor OE nummer | 1192WZ |
- -6%
- -7%
Cilinderkopdeksel, 037103493AB
| Inbouwplaats | Cilinderkopdeksel |
| Voor OE nummer | 037103493AB |
- -14%
Van cilinderkop naar two-speed regulateur, 037103493AK
| Luchttoevoer-Slangen/Leidingen | Van cilinderkop naar two-speed regulateur |
| Voor OE nummer | 037103493AK |
Van cilinderkop naar luchtfilter, 048103493A
| Luchttoevoer-Slangen/Leidingen | Van cilinderkop naar luchtfilter |
| Voor OE nummer | 048103493A |
Van cilinderkop naar luchtfilter, 051103493A
| Luchttoevoer-Slangen/Leidingen | Van cilinderkop naar luchtfilter |
| Voor OE nummer | 051103493A |
Van cilinderkop naar luchtfilter, 026103493A
| Luchttoevoer-Slangen/Leidingen | Van cilinderkop naar luchtfilter |
| Voor OE nummer | 026103493A |
- -26%
- -23%
- -5%
Van cilinderkopdeksel naar olieafscheider
| Inbouwplaats | Van cilinderkopdeksel naar olieafscheider |
| Voor OE nummer | 11127588417 |
- -5%
- -15%
- -65%
- -65%
Voorgevormde slang, AEM (ethyleen-acrylaat-rubber), Olieafscheider, Montage aan zijkant
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Totale lengte [mm] | 101 |
| Buitendiameter [mm] | 7 |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Inbouwplaats | Olieafscheider, Montage aan zijkant |
- -65%
ACM (Polyacryl-Rubber), Onder, Van cilinderblok naar olieafscheider, Montage aan zijkant
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Inbouwplaats | Onder, Van cilinderblok naar olieafscheider, Montage aan zijkant, Motorblok |
| Kleur | Zwart |
| Bouwwijze afdichting | Afdichting van zacht materiaal |
- -65%
Ontluchtingsslang, Kunststof, Olieafscheider, Met afdichtring
| Totale lengte [mm] | 240 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 21,9 |
| Uitvoering slang | Ontluchtingsslang |
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Olieafscheider |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -65%
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Van cilinderblok naar olieafscheider, Montage aan zijkant, Motorblok
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 60 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Inbouwplaats | Van cilinderblok naar olieafscheider, Montage aan zijkant, Motorblok |
| Kleur | Zwart |
| Bouwwijze afdichting | Afdichting van zacht materiaal |
- -65%
FPM (Fluor-Kautschuk), Bovenaan
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
- -65%
- -65%
PA 66 GF 30, Kunststof, in het luchtkanaal, Met afdichtring
| Totale lengte [mm] | 254 |
| Materiaal | PA 66 GF 30, Kunststof |
| Inbouwplaats | In het luchtkanaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -65%
Voorgevormde slang, Ontluchtingsslang, Met afdichtring
| Totale lengte [mm] | 350 |
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang, Ontluchtingsslang |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -65%
- -65%
Kunststof, Met pijpsteunen
| Lengte 1 [mm] | 340 |
| Gewicht [g] | 141 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
- -65%
| Gewicht [g] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 10 |
- -65%
Rubber
| Lengte 1 [mm] | 250 |
| Gewicht [g] | 147 |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
- -65%