Volkswagen Golf Carterontluchting
06A103221BH
| Gewicht [g] | 111 |
| Voor OE nummer | 06A103221BH |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
| Lengte [mm] | 135 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 34 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
| Lengte [mm] | 128 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met snelkoppeling
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), 06K 103 484 F
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 06K 103 484 F |
FPM (Fluor-Kautschuk), Van cilinderkopdeksel naar olieafscheider
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Van cilinderkopdeksel naar olieafscheider |
- -17%
- -17%
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Cilinderkopdeksel, met klemmen
| Inbouwplaats | Cilinderkopdeksel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 2385092 |
- -13%
| Buitendiameter 1 [mm] | 34 |
| Buitendiameter [mm] | 26 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber)
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met snelkoppelingen, 04L 103 493
| Slanglengte [mm] | 165 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met snelkoppelingen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor OE nummer | 04L 103 493 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 24 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
06J 103 213 B
| Slanglengte [mm] | 300 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Breedte [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor OE nummer | 06J 103 213 B |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 10 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -34%
06A 103 213 BG
| Slanglengte [mm] | 240 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor OE nummer | 06A 103 213 BG |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Slanglengte [mm] | 265 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met snelkoppeling
| Slanglengte [mm] | 280 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -27%
| Slanglengte [mm] | 310 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 23 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met snelkoppelingen, 06F 103 235 A
| Slanglengte [mm] | 300 |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met snelkoppelingen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor OE nummer | 06F 103 235 A |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, 056 103 493
| Slanglengte [mm] | 115 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Materiaal | Rubber |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor OE nummer | 056 103 493 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -88%
Kunststof
| Materiaal | Kunststof |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -54%
Zwart, Rubber
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Let op de serviceinformatie | |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 23 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -81%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Voor
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Voor |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorgevormde slang, Ontluchtingsslang, Van olie afscheider naar klep (carterontluchting)
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang, Ontluchtingsslang |
| Inbouwplaats | Van olie afscheider naar klep (carterontluchting) |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorgevormde slang, T-vorm (T-stuk), AEM (ethyleen-acrylaat-rubber)
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Vorm | T-vorm (T-stuk) |
| Materiaal | AEM (ethyleen-acrylaat-rubber) |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Gewicht [g] | 46 |
| Materiaal | Rubber |
| Lengte [mm] | 136 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, Met haak
| Gewicht [g] | 94 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met haak |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
| Lengte [mm] | 148 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 74 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
| Lengte [mm] | 139 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, 38103493M
| Gewicht [g] | 42 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 38103493M |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 23 |
| Lengte [mm] | 148 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.