Audi S4 Cilinderkop
M12/175X166-QTY=10, Binnen veeltandig
| Schroefdraadmaat | M12/175X166-QTY=10 |
| Voor OE nummer | 38103384 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
- -63%
028103351F, Directe Injectie, voor voertuigen met hydraulische feederplunjer
| Voor OE nummer | 1005241, 028103351F |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
028103351F, Directe Injectie, voor voertuigen met hydraulische feederplunjer
| Voor OE nummer | 1005241, 028103351F |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
028103351F, Directe Injectie, voor voertuigen met hydraulische feederplunjer
| Voor OE nummer | 1005241, 028103351F |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 662861 |
- -3%
028103351F, Directe Injectie, voor voertuigen met hydraulische feederplunjer
| Voor OE nummer | 1005241, 028103351F |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 662861 |
- -4%
028103351P, 028103351K, 028103351H
| Voor OE nummer | 1037142, 028103351P, 028103351K, 028103351H, 028103265JX, 028103265HX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
028103351P, 028103351K, 028103351H
| Voor OE nummer | 1037142, 028103351P, 028103351K, 028103351H, 028103265JX, 028103265HX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -6%
03G103351C, 03G103265BX
| Voor OE nummer | 1420069, 1118995, 03G103351C, 03G103265BX, 038103351D, 038103267EX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -5%
04L103264BX, 04L103264B, 04L103064J, 04L103064EX
| Voor OE nummer | 04L103264BX, 04L103064J, 04L103064EX, 04L103064CX, 04L103064B, 04L103064AX, 04L103063X, 04L103063MX, 04L103063K, 04L103063G, 04L103063D, 04L103063B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -9%
028103351P, 028103351K, 028103351H
| Voor OE nummer | 1037142, 028103351P, 028103351K, 028103351H, 028103265JX, 028103265HX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 662863 |
- -3%
028103351P, 028103351K, 028103351H
| Voor OE nummer | 1037142, 028103351P, 028103351K, 028103351H, 028103265JX, 028103265HX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 662863 |
- -4%
03G103351C, 03G103265BX
| Voor OE nummer | 1420069, 1118995, 03G103351C, 03G103265BX, 038103351D, 038103267EX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 666861 |
- -4%
04L103264BX, 04L103264B, 04L103064J, 04L103064EX
| Voor OE nummer | 04L103264BX, 04L103064J, 04L103064EX, 04L103064CX, 04L103064B, 04L103064AX, 04L103063X, 04L103063R, 04L103063MX, 04L103063K, 04L103063G, 04L103063D, 04L103063B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen |
- -52%
04L103264BX, 04L103264B, 04L103064J, 04L103064EX
| Voor OE nummer | 04L103264BX, 04L103064J, 04L103064EX, 04L103064CX, 04L103064B, 04L103064AX, 04L103063X, 04L103063R, 04L103063MX, 04L103063K, 04L103063G, 04L103063D, 04L103063B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen |
- -9%
03G103351C, 03G103265BX
| Voor OE nummer | 1420069, 1118995, 03G103351C, 03G103265BX, 038103351D, 038103267EX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 666864 |
- -3%
03G103351C, 03G103265BX
| Voor OE nummer | 1420069, 1118995, 03G103351C, 03G103265BX, 038103351D, 038103267EX |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Klepsturing | Voor voertuigen met hydraulische feederplunjer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset, Met klepveren, Met kleppen, Met nokkenas(sen) |
| Componentennummer | 666864 |
- -9%
Zonder pakking, Zonder nokkenas(sen), Zonder klepveren, Zonder kleppen
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder nokkenas(sen), Zonder klepveren, Zonder kleppen |
- -56%
- -64%
Aluminium, Met tapeind, Met klepzitting, Met klepgeleider
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tapeind, Met klepzitting, Met klepgeleider |
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Monteerwijze | Niet voorgemonteerd |
- -64%
Aluminium, Met kleppen, Met tapeind, Met nokkenas(sen)
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kleppen, Met tapeind, Met nokkenas(sen), Met klepzitting, Met klepgeleider |
| Cilinderboring [mm] | 79,5 |
| Monteerwijze | Klaar voor montage |
- -55%
07-3088, Semi, Voor
| Componentennummer | 07-3088 |
| Verwerking | Semi |
| Inbouwplaats | Voor |
07-3089, Semi, Achter
| Componentennummer | 07-3089 |
| Verwerking | Semi |
| Inbouwplaats | Achter |
Krukkast, 06A 103 213 F
| Inbouwplaats | Krukkast |
| Voor OE nummer | 06A 103 213 F |
- -4%