Chevrolet Cilinderkop
M12
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 108 |
| Aantal | 10 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M11
| Spoed [mm] | 2 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 165 |
| Aantal | 10 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M11
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 93 |
| Aantal schroeven | 17 |
| Lengte 1 [mm] | 74,5 |
| Lengte 2 [mm] | 41 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M12X1,5
| Totale lengte [mm] | 198 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,5 |
| Lengte [mm] | 185 |
| Aantal | 10 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10X1,25
| Totale lengte [mm] | 106 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
| Lengte [mm] | 95 |
| Aantal | 10 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12
| Gewicht [g] | 1010 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Aantal | 10 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M11, Buiten zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M11, Staal, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 2 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 165 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, Staal, Buiten veeltandig
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 197 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10, Buiten Torx
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 140 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M11, Binnen Torx
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, Binnen zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 98 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, Buiten veeltandig
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 180 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, Binnen zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 103 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M11, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 2 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 151 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 166 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M13, Buiten zeszijdig, Met band
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M13 |
| Lengte [mm] | 169 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met band |
- -24%
M10, Buiten zeszijdig, Met band
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 95 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met band |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10, Binnen veeltandig, Zonder band
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 99 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
| Schroeven / moerenuitvoering | Zonder band |
- -24%
M9, Buiten Torx, Met band
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M9 |
| Lengte [mm] | 182 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met band |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15 mm, M11x1,5x162, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x162 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CV - M 12, M10x1,25x119, Binnenprofiel (Ribe CV)
| Sleutelwijdte | CV - M 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x119 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenprofiel (Ribe CV) |
- -19%
14 mm, M10x1,25x97, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x97 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
15 mm, Buiten zeszijdig, M11x1,5x162, M8x1,25x60 TX-E12
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Aantal schroeven | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraadmaat 1 | M11x1,5x162 |
| Schroefdraadmaat 2 | M8x1,25x60 TX-E12 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14 mm, M10x1,25x97, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x97 |
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - T 60, M12x1,25x224,5, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 60 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x224,5 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -11%
TX - E 12, M9x1,25x121, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 12 |
| Schroefdraadmaat | M9x1,25x121 |
| Aantal schroeven | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
10 mm, M12x1,5x102, Binnen zeszijdig
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x102 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - E 12, M10x1,25x140, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 12 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25x140 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -20%
TX - T 55, M11x1,25x140, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 55 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,25x140 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
15 mm, M12x1,5x184, Buiten veeltandig
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x184 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder pakking, Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen)
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klepveren, Zonder kleppen, Zonder nokkenas(sen) |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.