Volvo Cilinderkop
M12
| Gewicht [g] | 1663,8 |
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 157 |
| Aantal | 12 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12
| Gewicht [g] | 1707,2 |
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 162 |
| Aantal | 12 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12
| Gewicht [g] | 1991,7 |
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 162 |
| Aantal | 14 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12
| Gewicht [g] | 1214,4 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Aantal | 10 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Lengte [mm] | 145 |
| Aantal | 10 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 197 |
| Aantal | 12 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12
| Gewicht [g] | 2512 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 178 |
| Aantal | 8 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 196 |
| Aantal | 10 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M11
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 162 |
| Aantal | 10 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M11 x 1,5, Buiten Torx, Gefosfateerd
| Aantal schroeven | 10 |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M11 x 1,5 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 147 |
| Sleutelwijdte | E14 |
| Lengte [mm] | 160 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch, Omschakelklep
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Omschakelklep |
| Spanning (Volt) | 12 |
M12, Binnen veeltandig
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 197 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
- -9%
M11, Staal, Binnen zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 162 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
- -40%
M12, Binnen veeltandig
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 111 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, Binnen veeltandig
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, Buiten zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 133 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, Buiten Torx
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 121 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, Buiten zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 156 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, Buiten zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 157 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, Buiten Torx
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 119 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, Buiten zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 172 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M11, Binnen veeltandig
| Schroefdraadmaat | M11 |
| Lengte [mm] | 201 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen veeltandig |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, Buiten zeszijdig, Met band
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 196 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met band |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12, Buiten Torx
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 132 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - T 55, M10x1,5x143, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 55 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x143 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - E 14, M12x1,5x119, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 14 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x119 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
14 mm, M12x1,75x157, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x157 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14 mm, M12x1,75x157, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x157 |
| Aantal schroeven | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14 mm, M12x1,75x157, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x157 |
| Aantal schroeven | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TX - E 14, M12x1,5x121, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 14 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x121 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
- -19%
14 mm, M12x1,75x171, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x171 |
| Aantal schroeven | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -15%
14 mm, M12x1,75x197, Buiten zeszijdig
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75x197 |
| Aantal schroeven | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.