Citroën C5 Condensor airco
M10x1,25, Aluminium, Met afdichtring, Met droger
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Netlengte [mm] | 515 |
| Netbreedte [mm] | 365 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,25, Aluminium, Met afdichtring, Met droger
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Netlengte [mm] | 665 |
| Netbreedte [mm] | 306 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -36%
Aluminium, Met afdichtring, Met droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Netlengte [mm] | 524 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -34%
Aluminium, Met afdichtring, Met droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Netlengte [mm] | 524 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -42%
Aluminium, Met droger, R 1234yf, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 555 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,2 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,1 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 688 |
| Netbreedte [mm] | 311 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
670-303-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 670-303-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 670 |
| Netbreedte [mm] | 303 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
560 X 361 X 16 mm, Aluminium, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 560 X 361 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 560 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
560 X 361 X 16 mm, Aluminium, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 560 X 361 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 560 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
560 X 361 X 16 mm, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 560 X 361 X 16 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 560 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 524 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
574-358-16, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 574-358-16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 574 |
| Netbreedte [mm] | 358 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
732 x 362 x 16 mm, 6455HR, Met droger
| Afmeetingen radiateur | 732 x 362 x 16 mm |
| Voor OE nummer | 6455HR |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 732 |
| Netbreedte [mm] | 362 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stikstofvulling, Met afdichtring, Met montagehandleiding, Met droger
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met montagehandleiding, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,1 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 573 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Totale breedte [mm] | 367 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met stikstofvulling, Met montagehandleiding, Met afdichtring, Met droger
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,2 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 560 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Afstand van bevestigingspunten boven [mm] | 430 |
| Afstand van bevestigingspunten onder [mm] | 430 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met stikstofvulling, Met afdichtring, Met montagehandleiding, Met droger
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met montagehandleiding, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 665 |
| Netbreedte [mm] | 306 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Totale lengte [mm] | 710 |
| Totale breedte [mm] | 315 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Afstand van bevestigingspunten boven [mm] | 600 |
| Afstand van bevestigingspunten onder [mm] | 600 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met stikstofvulling, Met afdichtring, Met montagehandleiding, Met schroeven
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met montagehandleiding, Met schroeven, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 742 |
| Netbreedte [mm] | 362 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Totale breedte [mm] | 418 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Afstand van bevestigingspunten boven [mm] | 677 |
| Afstand van bevestigingspunten onder [mm] | 677 |
| Afstand van bevestigingspunten links [mm] | 418 |
| Afstand van bevestigingspunten rechts [mm] | 418 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met stikstofvulling, Met afdichtring, Met montagehandleiding, Met droger
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met montagehandleiding, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Netlengte [mm] | 573 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Afstand van bevestigingspunten boven [mm] | 360 |
| Afstand van bevestigingspunten onder [mm] | 380 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met droger
| Hoogte [mm] | 16 |
| Breedte [mm] | 362 |
| Lengte [mm] | 553 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met dempingsfunctie in de slang, R 1234yf, R 134a, Aluminium
| Aanvullende artikelen/aanvullende informatie 3 | Met dempingsfunctie in de slang |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Materiaal | Aluminium |
| Verwarming / Koeling | Van ontkoppelingsplaats naar airco-compressor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -11%
Met dempingsfunctie in de slang, R 1234yf, R 134a, Aluminium
| Aanvullende artikelen/aanvullende informatie 3 | Met dempingsfunctie in de slang |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Materiaal | Aluminium |
| Verwarming / Koeling | Van ontkoppelingsplaats naar airco-compressor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -13%
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 3,73 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 524 |
| Netbreedte [mm] | 358 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -37%
6455AC, M10x1,25, Aluminium, Met afdichtring
| Voor OE nummer | 6455AC |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Netlengte [mm] | 510 |
| Netbreedte [mm] | 366 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 2,61 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 361 |
| Netbreedte [mm] | 539 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -27%
Aluminium, Met droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 3,01 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 361 |
| Netbreedte [mm] | 574 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -26%
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 3,21 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 524 |
| Netbreedte [mm] | 524 |
| Netdiepte [mm] | 17 |
- -34%
Aluminium, Zonder droger
| Gewicht [kg] | 3,23 |
| Voor OE nummer | 21879638 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 331 |
| Netbreedte [mm] | 630 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 3,392 |
| Voor OE nummer | 81619200032 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 351 |
| Netbreedte [mm] | 788 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Aluminium, Zonder droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 3,14 |
| Voor OE nummer | 1400599 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 432 |
| Netbreedte [mm] | 503 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Voor, Aluminium, Met droger, R 134a
| Gewicht [kg] | 3,26 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 362 |
| Netbreedte [mm] | 553 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Aluminium, Met droger
| Gewicht [kg] | 4,5 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
| Netlengte [mm] | 364 |
| Netbreedte [mm] | 740 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -19%
-, 558x361x16, 6453FH, Met droger
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 3500 |
| Gewicht [g] | 2500 |
| Afmeetingen radiateur | 558x361x16 |
| Hoogte [mm] | 361 |
| Breedte [mm] | 558 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Voor OE nummer | 6453FH |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Koelmiddel | R 134a |
- -10%