Citroën Xsara Dynamo
5705HV, B+,D+, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 70 |
| Voor OE nummer | 5705HV |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
57055B, B+,L,DFM, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 57055B |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
5702K1, B+,L,DFM, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 80 |
| Voor OE nummer | 5702K1 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DFM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
B+,L, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 9622410580 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
57052A, B+,D+, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 70 |
| Voor OE nummer | 57052A |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
5705JR, B+,D+,W, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 100 |
| Voor OE nummer | 5705JR |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+,W |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
5705HW, B+,D+,W, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 80 |
| Voor OE nummer | 5705HW |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+,W |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
5705HY, B+,D+, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 95 |
| Voor OE nummer | 5705HY |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
57052C, B+,D+, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 80 |
| Voor OE nummer | 57052C |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
5705KW, B+,L,DF, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | 5705KW |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,DF |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
5705FG, B+,D+, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | 5705FG |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
5705X2, B+,D-,W, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 80 |
| Voor OE nummer | 5705X2 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D-,W |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
5705HN, B+,D+, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 5705HN |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
5705X9, B+,D+, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 70 |
| Voor OE nummer | 5705X9 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
5705FP, B+,D+, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 5705FP |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
A3TG2681ZE, B+,P,S,L, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 130 |
| Voor OE nummer | A3TG2681ZE |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,P,S,L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
SG10B048, Met riemschijf, D+
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 43 |
| Diameter steun [mm] | 96 |
| Gewicht [g] | 6600 |
| Aantal | 1 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | SG10B048 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | D+, B+ |
| Dynamo-uitvoering | Met transistorregelaar |
| Versie | Premium |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -62%
TG15C116, Met riemschijf, D+
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 42,5 |
| Diameter steun [mm] | 90 |
| Gewicht [g] | 7145 |
| Aantal | 1 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | TG15C116 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | D+, B+ |
| Dynamo-uitvoering | Met transistorregelaar |
| Versie | Premium |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -63%
A13VI204, Met riemschijf, D+
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 42 |
| Aantal | 1 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | A13VI204 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | D+, B+ |
| Dynamo-uitvoering | Met transistorregelaar |
| Versie | Premium |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -62%
5 jaar garantie, Zenerdiode, OE BOSCH
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Diameter [mm] | 124 |
| Diodetype | Zenerdiode |
| Voor fabrikant | OE BOSCH |
5 jaar garantie, Denso
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Voor fabrikant | Denso |
5 jaar garantie, Met condensator, Met diode, OE VALEO PARIS RHONE
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Diameter [mm] | 115 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met condensator, Met diode |
| Voor fabrikant | OE VALEO PARIS RHONE |
5 jaar garantie, OE VALEO
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Voor fabrikant | OE VALEO |
5 jaar garantie, OE VALEO
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Voor fabrikant | OE VALEO |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 61 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 61 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 4,75 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 14 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 61 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5 D+, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |