Citroën ZX Dynamo
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0244 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 95 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 97 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5 D+, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 119,8 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 145,5 |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 15,1 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 125 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 144 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -26%
| Laadstroom [A] | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Laadstroom [A] | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 17,40 |
| Breedte [mm] | 5,80 |
| Dikte [mm] | 3,80 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 85 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte 1 [mm] | 46,00 |
| Lengte 2 [mm] | 13,50 |
| Lengte 3 [mm] | 80,00 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 155 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 18,30 |
| Binnendiameter [mm] | 35,00 |
| Buitendiameter [mm] | 37,00 |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
V-riemschijf
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 97 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 43 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 175 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -26%
V-riem/Poly V-riem
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -23%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 4,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| 12V | |
| Laadstroom 50A | |
| Riemschijf diam.63mm | |
| Klem M8 | |
| Lengte 2 | 23mm |
| Lengte 1 | 42mm |
| Boring 1 | 10mm |
| Lengte 3 | 65mm |
| Dikte/Sterkte 1 | 27mm |
| Nettogewicht 4.6Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
V-riemschijf
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -6%
V-riemschijf
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -4%
V-riemschijf
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -27%
V-riemschijf
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
V-riemschijf
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -10%
V-riemschijf
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -27%