Citroën Dynamo
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 33 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, L/R, Directbevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 6,62 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | M8 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Met vrijlooppully, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 41,2 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8),D+(M5) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 197 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,48 |
- -34%
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PREMIUM LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 210 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,12 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0004 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Klem | L, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5 D+, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 4,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 95 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, Com/Bss2 Plug 223
| Nettogewicht [kg] | 6,1 |
| Dikte 1 [mm] | 80 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0237 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | Com/Bss2 Plug 223, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/BSS2-D
| Nettogewicht [kg] | 6,98 |
| Dikte 1 [mm] | 80 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0237 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/BSS2-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 14 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0004 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | L, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 97 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5 D+, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,53 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0213 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TG15C119, Met riemschijf, D+
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 30 |
| Diameter steun [mm] | 90 |
| Gewicht [g] | 6400 |
| Aantal | 1 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | TG15C119 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | D+, B+ |
| Dynamo-uitvoering | Met transistorregelaar |
| Versie | Premium |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 26,7 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 36,2 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 27,55 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 164,8 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 14,8 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 18 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 119,8 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 145,5 |
- -77%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 15,1 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 155 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 125 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 122,7 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 0,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 30,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20,10 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.