Citroën Dynamo
PL132
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL72
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL72 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PL129
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL129 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL68
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL68 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL61
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL132
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL68
| Laadstroom [A] | 95 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL68 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PL132
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PL132
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL132
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL61
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PREMIUM LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, A3TX2981, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | A3TX2981 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, 101210-1271, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Voor OE nummer | 101210-1271 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, 104211-3180, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | 104211-3180 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte 1 [mm] | 1,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 139,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 133,00 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 17,40 |
| Breedte [mm] | 5,80 |
| Dikte [mm] | 3,80 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 85 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte 1 [mm] | 46,00 |
| Lengte 2 [mm] | 13,50 |
| Lengte 3 [mm] | 80,00 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN1-2-2A
| Nettogewicht [kg] | 5,98 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0223 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN1-2-2A, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2A, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2A |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 4,53 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | 0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, R 20, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 6,57 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 20 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / L(M5) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
- -27%
Draairichting met de klok mee, L 78, Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 7,42 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 78 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / COM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Met vrijlooppully, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 27 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,8 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 200 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -49%
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Met vrijlooppully, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 43,3 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 185 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -34%
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, PL129, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 26 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL129 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8),COM |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 185 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -37%
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 5520 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DF, Tandriemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | DF |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,7 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.