×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Cupra Leon Dynamo
Terug naar Dynamo
39 Resultaten
×
Filter op
Reparatieset, alternator AS-PL SRS9006
STANDARD LINE
SRS9006
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 0,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 33,90 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18,20 |
€ 2,59
€ 0,47
- -82%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator AS-PL A0974(SEG)
PREMIUM LINE, F000BL08R7, Met vrijlooppully
A0974(SEG)
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | F000BL08R7 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 925,13
€ 323,80
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator AS-PL A3739(VALEO)
PREMIUM LINE, Met riemschijf
A3739(VALEO)
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Laadstroom [A] | 250 |
| Voor OE nummer | 615012 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 48 |
€ 3.590,89
€ 1.256,81
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator AS-PL A3822S
STANDARD LINE, TG14C110, Met vrijlooppully
A3822S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | TG14C110 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 672,57
€ 235,39
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00886
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2i T20, Met vrijlooppully, M8 B+
WAL00886
| Nettogewicht [kg] | 7,24 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2i T20 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 589,39
€ 589,39
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00978
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2i T20, Met vrijlooppully, M8 B+
WAL00978
| Nettogewicht [kg] | 7,05 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2i T20 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 438,38
€ 438,38
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01681
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2, Met vrijlooppully, M8 B+
WAL01681
| Nettogewicht [kg] | 7,05 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 597,96
€ 597,96
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken