Cupra Dynamo
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 3,00 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 24,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,30 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Dikte [mm] | 5,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 18,00 |
| Hoogte [mm] | 14,50 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Dikte [mm] | 4,40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 19,20 |
| Hoogte [mm] | 13,50 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Dikte [mm] | 7,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 20,00 |
| Hoogte [mm] | 15,70 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 69,00 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 72,60 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 76,00 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 76,00 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 0,70 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 16,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 12,00 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 124,50 |
| Buitendiameter [mm] | 79,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 33 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 164,8 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 14,8 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 145,5 |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 155 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 0,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 30,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20,10 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, L/R, Directbevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 7,826 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE, TG14C143, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | TG14C143 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, L/R, Directbevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 7,405 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 7,05 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met riemschijf
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,7 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -39%
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Excl. vacuumpomp, Draairichting met de klok mee
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -45%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39,6 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 192 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -56%
Draairichting met de klok mee, L/R, Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 7,82 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -21%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238, COM/LIN2 |
| Type | M8 B+ |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2i T20, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 7,05 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2i T20 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM/LIN2, Met vrijlooppully, M8 M+
| Nettogewicht [kg] | 7,3 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM/LIN2 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 M+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Draairichting met de klok mee, PL125, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 190,00 |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -61%
Draairichting met de klok mee, COM, PL181, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 195,00 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM, PL181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -64%