Daewoo Cruze Dynamo
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 20 |
- -80%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 25,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,10 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 74,8 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 12,7 |
- -79%
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 126,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 106,00 |
- -63%
STANDARD LINE
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 11,00 |
| Hoogte [mm] | 18,20 |
- -87%
STANDARD LINE
| Dikte [mm] | 6,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 19,00 |
| Hoogte [mm] | 16,00 |
- -74%
PREMIUM LINE
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Breedte [mm] | 11,00 |
| Hoogte [mm] | 18,00 |
- -74%
DISCONTINUED, PREMIUM LINE
| Voor OE nummer | DISCONTINUED |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Buitendiameter [mm] | 69,40 |
- -59%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 125,00 |
| Buitendiameter [mm] | 78,40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -71%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 0,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 33,90 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18,20 |
- -82%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,7 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 20,00 |
| Breedte [mm] | 8,00 |
| Dikte [mm] | 4,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -78%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 6,52 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0248 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 6,51 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0248 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 5,51 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0248 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 5,28 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0248 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0248 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0248 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 6,22 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0248 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 53,7 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 75 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,7 |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 5 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 194 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -28%
PL180
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -39%