×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daewoo Lacetti Dynamo
Terug naar Dynamo
106 Resultaten
×
Filter op
Starter - Dynamo AS-PL PSX148-157
STANDARD LINE
PSX148-157
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 11,00 |
| Hoogte [mm] | 18,20 |
€ 17,34
€ 2,25
- -87%
Tijdelijk uitverkocht
Starter - Dynamo AS-PL SB1005
STANDARD LINE
SB1005
| Dikte [mm] | 5,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 16,00 |
| Hoogte [mm] | 13,90 |
€ 8,83
€ 2,57
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Starter - Dynamo AS-PL SB1008
STANDARD LINE
SB1008
| Dikte [mm] | 6,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 19,00 |
| Hoogte [mm] | 16,00 |
€ 12,62
€ 3,28
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Starter - Dynamo AS-PL SB3018P
PREMIUM LINE
SB3018P
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Breedte [mm] | 11,00 |
| Hoogte [mm] | 18,00 |
€ 24,26
€ 6,30
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL SRS9006
STANDARD LINE
SRS9006
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 0,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 33,90 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18,20 |
€ 2,59
€ 0,47
- -82%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00256
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;F-L
WAL00256
| Nettogewicht [kg] | 6,51 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0221 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| F-L | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 509,48
€ 509,48
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00559
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;F/I-L-P Plug 2
WAL00559
| Nettogewicht [kg] | 6,49 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0219 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| F/I-L-P Plug 2 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 513,45
€ 513,45
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01398
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;I-L-P Plug 272
WAL01398
| Nettogewicht [kg] | 4,52 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0272 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| I-L-P Plug 272 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 336,94
€ 336,94
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 114 350
PL203
F 032 114 350
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL203 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 262,93
€ 155,13
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken