×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daewoo Nexia Dynamo
Terug naar Dynamo
74 Resultaten
×
Filter op
€ 53,53
€ 22,48
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRB00249
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
LRB00249
| Nettogewicht [kg] | 4,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0095 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 47 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 441,65
€ 357,74
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 547103752
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
547103752
| Nettogewicht [kg] | 4,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0095 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 47 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 520,82
€ 520,82
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL ARS9057S
STANDARD LINE
ARS9057S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 12,7 |
€ 1,22
€ 0,25
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Starter - Dynamo AS-PL PSX148-157
STANDARD LINE
PSX148-157
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 11,00 |
| Hoogte [mm] | 18,20 |
€ 17,34
€ 2,25
- -87%
Tijdelijk uitverkocht
Starter - Dynamo AS-PL SB1005
STANDARD LINE
SB1005
| Dikte [mm] | 5,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 16,00 |
| Hoogte [mm] | 13,90 |
€ 8,83
€ 2,57
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Starter - Dynamo AS-PL SB3018P
PREMIUM LINE
SB3018P
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Breedte [mm] | 11,00 |
| Hoogte [mm] | 18,00 |
€ 24,26
€ 6,30
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL SRS9006
STANDARD LINE
SRS9006
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 0,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 33,90 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18,20 |
€ 2,59
€ 0,47
- -82%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01483
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL01483
| Nettogewicht [kg] | 4,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0095 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 47 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 247,15
€ 247,15
Tijdelijk uitverkocht