×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daewoo Tacuma Dynamo
Terug naar Dynamo
90 Resultaten
×
Filter op
Alternator/Dynamo Friesen 9060906
Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
9060906
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Aantal gaten | 2 |
| Laadstroom [A] | 95 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 370,26
€ 370,26
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 944390609060
Draairichting met de klok mee, Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf
944390609060
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 95 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 387,20
€ 387,20
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 063532633010
V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
063532633010
| Laadstroom [A] | 85 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 435,60
€ 435,60
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 063532637010
V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
063532637010
| Laadstroom [A] | 85 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 451,81
€ 451,81
Tijdelijk uitverkocht
€ 285,56
€ 157,06
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Kavo Parts EAL-1003
EAL-1003
| Laadstroom [A] | 95 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 305,96
€ 250,89
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Kavo Parts EAL-1014
EAL-1014
| Laadstroom [A] | 95 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 340,47
€ 275,78
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Kavo Parts EAL-1018
EAL-1018
| Laadstroom [A] | 85 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 327,18
€ 235,57
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 113 349
PL62
F 032 113 349
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL62 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 245,29
€ 154,53
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 113 350
PL62
F 032 113 350
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL62 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 47,8 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 265,27
€ 153,85
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 547104852
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
547104852
| Nettogewicht [kg] | 4,76 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0095 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 335,91
€ 335,91
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 547108852
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
547108852
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0095 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 370,45
€ 370,45
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 547108952
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
547108952
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0095 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 413,75
€ 413,75
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL ARS5016
STANDARD LINE
ARS5016
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 6,00 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 25,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,20 |
€ 5,07
€ 1,78
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL ARS5021
STANDARD LINE
ARS5021
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 74,8 |
€ 1,91
€ 0,67
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL ARS9001
STANDARD LINE
ARS9001
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 1,60 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 29,60 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,30 |
€ 4,90
€ 1,17
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL ARS9057S
STANDARD LINE
ARS9057S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 12,7 |
€ 1,22
€ 0,25
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Starter - Dynamo AS-PL PSX148-157
STANDARD LINE
PSX148-157
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 11,00 |
| Hoogte [mm] | 18,20 |
€ 17,34
€ 2,25
- -87%
Tijdelijk uitverkocht
Starter - Dynamo AS-PL SB1005
STANDARD LINE
SB1005
| Dikte [mm] | 5,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 16,00 |
| Hoogte [mm] | 13,90 |
€ 8,83
€ 2,57
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Starter - Dynamo AS-PL SB3018P
PREMIUM LINE
SB3018P
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Breedte [mm] | 11,00 |
| Hoogte [mm] | 18,00 |
€ 24,26
€ 6,30
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL SRS9006
STANDARD LINE
SRS9006
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 0,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 33,90 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18,20 |
€ 2,59
€ 0,47
- -82%
Tijdelijk uitverkocht
Rotor, generator AS-PL AR1020S
STANDARD LINE
AR1020S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 88,60 |
| Lengte 1 [mm] | 149,4 |
€ 139,33
€ 48,76
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01329
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL01329
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0095 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 403,32
€ 403,32
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01523
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL01523
| Nettogewicht [kg] | 4,76 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0095 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 260,78
€ 260,78
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01667
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL01667
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0095 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 348,21
€ 348,21
Tijdelijk uitverkocht