Daihatsu Terios Dynamo
STANDARD LINE, 104210-8200, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Voor OE nummer | 104210-8200 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
- -74%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M6 B+;C-IG-L
| Nettogewicht [kg] | 4,42 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0160 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| C-IG-L | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M6 B+;C-IG-L
| Nettogewicht [kg] | 4,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0160 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| C-IG-L | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M6 B+;D-IG-L PUG 29
| Nettogewicht [kg] | 4,15 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0029 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| D-IG-L PUG 29 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M6 B+;C-IG-L
| Nettogewicht [kg] | 4,37 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0160 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M6 B+ |
| C-IG-L | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, D-IG-L PUG 29
| Nettogewicht [kg] | 4,15 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0029 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | D-IG-L PUG 29, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 3,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0008 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, C-IG-L
| Nettogewicht [kg] | 4,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0160 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | C-IG-L, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, C-IG-L
| Nettogewicht [kg] | 4,37 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0160 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | C-IG-L, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, C-IG-L
| Nettogewicht [kg] | 4,42 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0160 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | C-IG-L, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
PL95
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -43%