×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Dodge Nitro Dynamo
Terug naar Dynamo
37 Resultaten
×
Filter op
Houder, koolborstel AS-PL SBH1017(DELCO)
PREMIUM LINE
SBH1017(DELCO)
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Buitendiameter [mm] | 56,80 |
€ 40,68
€ 13,83
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00569
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8;Plug 275 (D-SIG-D
WAL00569
| Nettogewicht [kg] | 7,3 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 210 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0275 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 |
| Plug 275 (D-SIG-D | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 606,62
€ 606,62
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01807
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;S-(B+out)F1 Pl
WAL01807
| Nettogewicht [kg] | 5,72 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0204 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| S-(B+out)F1 Pl | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 428,75
€ 428,75
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Vemo V33-13-00001
Met vrijlooppully
V33-13-00001
| Laadstroom [A] | 210 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 815,61
€ 546,46
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Vemo V33-13-50021
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, S-(B+out)F1 Plug 204
V33-13-50021
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0204 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | S-(B+out)F1 Plug 204, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 1.231,44
€ 1.231,44
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken