Dodge Dynamo
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, S-F
| Nettogewicht [kg] | 7,48 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0204 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | S-F, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, S-F
| Nettogewicht [kg] | 5,91 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0204 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | S-F, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, F1-S (B+)
| Nettogewicht [kg] | 5,58 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 160 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0204 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | F1-S (B+), M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 7,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, S-F
| Nettogewicht [kg] | 6,1 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 160 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0204 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | S-F, Pin "50" M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,18 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 117 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0161 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0113 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,09 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0113 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, Plug 275 (D-SIG-D)
| Nettogewicht [kg] | 7,3 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 210 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0275 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | Plug 275 (D-SIG-D), M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -34%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, S-(B+out)F1 Plug 204
| Nettogewicht [kg] | 5,72 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0204 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | S-(B+out)F1 Plug 204, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, F1-F2
| Nettogewicht [kg] | 6,96 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 11 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 136 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0161 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | F1-F2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, F1-F2
| Nettogewicht [kg] | 6,88 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 11 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 136 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0161 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | F1-F2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, S-F
| Nettogewicht [kg] | 5,91 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0204 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | S-F, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, S-F
| Nettogewicht [kg] | 7,48 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0204 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | S-F, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -34%
2 jaar garantie, Tandriemschijf
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64,5 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 115 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -57%
2 jaar garantie, Met riemschijf
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,9 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
PL153, Met meervoudige riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL153 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67,1 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
PL135, Met meervoudige riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL135 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64,3 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met riemschijf, M6
| Nettogewicht [kg] | 6,63 |
| Dikte 1 [mm] | 12 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 136 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte 1 [mm] | 34 |
| Lengte 2 [mm] | 50 |
| Lengte 3 [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -63%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,8 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -79%
Draairichting met de klok mee, PL93, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 191,00 |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL93 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64,5 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
PL153, Met meervoudige riemschijf
| Lengte [mm] | 164,00 |
| Laadstroom [A] | 160 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL153 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57,7 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -60%
Draairichting met de klok mee, L-DFM, PL61, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 201,50 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | L-DFM, PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -60%
Draairichting met de klok mee, PL154, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL154 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -61%
Draairichting met de klok mee, PL177, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 198,00 |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL177 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -61%
Draairichting met de klok mee, PL153, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 162,00 |
| Laadstroom [A] | 160 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL153 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Draairichting met de klok mee, PL153, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 172,00 |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL153 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -58%
Draairichting met de klok mee, PL177, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 204,00 |
| Laadstroom [A] | 160 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL177 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -65%
Draairichting met de klok mee, L-DFM, PL61, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 193,00 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | L-DFM, PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,8 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -60%
Draairichting met de klok mee, PL177, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL177 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
PL177, Met meervoudige riemschijf
| Lengte [mm] | 161,50 |
| Laadstroom [A] | 160 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL177 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -61%