Ds DS3 Dynamo
STANDARD LINE
| Dikte [mm] | 7,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 14,00 |
| Hoogte [mm] | 14,00 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Dikte [mm] | 7,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 13,00 |
| Hoogte [mm] | 11,50 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Dikte [mm] | 6,40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 10,00 |
| Hoogte [mm] | 15,40 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 15,40 |
| Breedte [mm] | 6,30 |
| Dikte [mm] | 4,40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Dikte [mm] | 7,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 14,00 |
| Hoogte [mm] | 13,90 |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 64,50 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PREMIUM LINE
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Buitendiameter [mm] | 65,00 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PREMIUM LINE
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Buitendiameter [mm] | 70,00 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 61,00 |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 67,20 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 77,00 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 66,20 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 65,50 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/BSS-D
| Nettogewicht [kg] | 5,12 |
| Dikte 1 [mm] | 80 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0237 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/BSS-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,09 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0223 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN1-2
| Nettogewicht [kg] | 6,27 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0296 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN1-2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 5,43 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0313 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 6,15 |
| Dikte 1 [mm] | 80 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0339 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN1-2-2A
| Nettogewicht [kg] | 5,98 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0223 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN1-2-2A, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor startergenerator, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, B+D-D-Lin1.3-GND
| Nettogewicht [kg] | 8,71 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Dynamo-uitvoering | Voor startergenerator |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51,5 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Klem | B+D-D-Lin1.3-GND, Pin "30" M8 B+ |
| Stekkeruitvoering-ID | 0292 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor startergenerator, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, B+D-D-Lin1.3-GND
| Nettogewicht [kg] | 8,7 |
| Dynamo-uitvoering | Voor startergenerator |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Laadstroom [A] | 170 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Klem | B+D-D-Lin1.3-GND, Pin "30" M8 B+ |
| Stekkeruitvoering-ID | 0292 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 117,00 |
| Buitendiameter [mm] | 64,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 72,00 |
| Buitendiameter [mm] | 68,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 72,00 |
| Buitendiameter [mm] | 68,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 79,00 |
| Buitendiameter [mm] | 74,20 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -79%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 33 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 36,2 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 27,55 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 14,8 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 145,5 |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.