×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Infiniti EX Dynamo
Terug naar Dynamo
43 Resultaten
×
Filter op
Dynamo / Alternator Bosch 1 986 A01 828
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Excl. vacuumpomp
1 986 A01 828
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 38,5 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 163 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 7 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 185 |
€ 457,50
€ 388,88
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Hc-Cargo 116031
Draairichting met de klok mee, L-S-C, PL163, Met vrijlooppully
116031
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 189,00 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | L-S-C, PL163 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 899,10
€ 359,64
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo AS-PL A5227
STANDARD LINE, A3TJ1991, Met riemschijf
A5227
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | A3TJ1991 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 657,44
€ 230,11
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Kolenborstel, dynamo AS-PL AB5011P
PREMIUM LINE
AB5011P
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Hoogte [mm] | 23,00 |
| Breedte [mm] | 7,90 |
| Dikte [mm] | 5,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 16,72
€ 6,35
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2273311302
Voor voertuigen met 12V boordspanning, C-S-L, Met meervoudige riemschijf, M8 B+
2273311302
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | C-S-L |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 233,30
€ 233,30
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2273311502
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, L-S-C = INVISIG
2273311502
| Nettogewicht [kg] | 6,82 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0324 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | L-S-C = INVISIG, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 606,19
€ 606,19
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2273321502
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-S-C = INVISIG
2273321502
| Nettogewicht [kg] | 6,02 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0324 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-S-C = INVISIG, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 708,08
€ 708,08
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Ackoja A38-13-90078
V-riemschijf
A38-13-90078
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 1.842,52
€ 1.142,36
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Ackoja A38-13-90081
Driepunts-bevestiging, voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, Luchtgekoeld
A38-13-90081
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Klem | B+(M8)/C-L-S |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | -45 ° |
| Lengte [mm] | 81, 39, 13 |
€ 1.279,07
€ 1.279,07
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 116 031
PL163
F 032 116 031
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL163 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 473,12
€ 274,42
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL ARS5025S
STANDARD LINE
ARS5025S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter 1 [mm] | 27,40 |
€ 7,13
€ 1,50
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken