×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Lamborghini Dynamo
Terug naar Dynamo
116 Resultaten
×
Filter op
Reparatieset, alternator AS-PL ARS9057S
STANDARD LINE
ARS9057S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 12,7 |
€ 1,22
€ 0,25
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Houder, koolborstel AS-PL SBH0041(BOSCH)
DISCONTINUED, PREMIUM LINE
SBH0041(BOSCH)
| Voor OE nummer | DISCONTINUED |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Buitendiameter [mm] | 69,40 |
€ 80,92
€ 33,18
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Houder, koolborstel AS-PL SBH0083
STANDARD LINE
SBH0083
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 67,00 |
€ 41,26
€ 16,09
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Houder, koolborstel AS-PL SBH0083(BOSCH)
DISCONTINUED, PREMIUM LINE
SBH0083(BOSCH)
| Voor OE nummer | DISCONTINUED |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Buitendiameter [mm] | 68,00 |
€ 57,43
€ 21,82
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Houder, koolborstel AS-PL SBH3030(VALEO)
PREMIUM LINE
SBH3030(VALEO)
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Buitendiameter [mm] | 70,00 |
€ 55,81
€ 19,53
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, alternator AS-PL SRS9006
STANDARD LINE
SRS9006
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 0,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 33,90 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18,20 |
€ 2,59
€ 0,47
- -82%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Valeo 436121
Draairichting met de klok mee, L 60, Enkelvoudige zwaaiarm, Zonder riemschijf
436121
| Gewicht [kg] | 4,902 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 60 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 75 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+ / B+ / D+ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
€ 231,12
€ 189,52
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo gelijkrichter (Diodebrug) Hitachi 139115
5 jaar garantie, OE BOSCH
139115
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Diameter [mm] | 114 |
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Voor fabrikant | OE BOSCH |
€ 63,75
€ 63,75
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 211115552
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Zonder riemschijf
211115552
| Nettogewicht [kg] | 4,11 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0001 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 283,87
€ 283,87
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2115751902
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM/LIN2
2115751902
| Nettogewicht [kg] | 8,32 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 190 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM/LIN2, Pin "50" M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 923,59
€ 923,59
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo gelijkrichter (Diodebrug) Meat Doria 52195
52195
| Spanning (Volt) | 14 |
| Voor OE nummer | 81261090014 |
€ 23,33
€ 20,99
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
€ 116,93
€ 116,93
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,70
€ 8,70
Tijdelijk uitverkocht
€ 6,86
€ 6,86
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 115 967
F 032 115 967
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 455,43
€ 245,93
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Stator, generator AS-PL AS0002
STANDARD LINE
AS0002
| Buitendiameter 1 [mm] | 109,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 89,60 |
€ 99,01
€ 39,60
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken