Porsche Cayenne Dynamo
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte 1 [mm] | 30,50 |
| Lengte 2 [mm] | 14,00 |
| Lengte 3 [mm] | 61,00 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
+Line Pro, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | +90 |
| Kwaliteit | +Line Pro |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully
| Brutogewicht [g] | 7830 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, R 90, Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 7,63 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM/BSS
| Nettogewicht [kg] | 7,01 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0240 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM/BSS, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,21 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 190 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte 1 [mm] | 30,00 |
| Lengte 2 [mm] | 14,00 |
| Lengte 3 [mm] | 61,00 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
B+ M8
| Laadstroom [A] | 190 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Watergekoeld
| Laadstroom [A] | 190 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,5 |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 9,71 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 190 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
PL86
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL86 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte 1 [mm] | 2,30 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 37,70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27,60 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 0,70 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 16,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 12,00 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 124,50 |
| Buitendiameter [mm] | 79,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 120,00 |
| Buitendiameter [mm] | 74,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -79%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 33 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 164,8 |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 122,7 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
V-riemschijf
| Laadstroom [A] | 220 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 0124525056 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE, LR1190-904, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 190 |
| Voor OE nummer | LR1190-904 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE, FG23S057, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 230 |
| Voor OE nummer | FG23S057 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 50,00 |
| Binnendiameter [mm] | 35,00 |
| Buitendiameter [mm] | 37,75 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
PREMIUM LINE
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Hoogte [mm] | 50,00 |
| Binnendiameter [mm] | 35,00 |
| Buitendiameter [mm] | 37,75 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 17,70 |
| Binnendiameter [mm] | 35,00 |
| Buitendiameter [mm] | 37,30 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 58 |
| Dikte [mm] | 2,50 |
| Breedte [mm] | 58,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 28,00 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter 1 [mm] | 56,90 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,00 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 41,00 |
| Aantal groeven | 6 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 103,50 |
| Lengte 1 [mm] | 159 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.