Porsche Cayenne Dynamo
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 230 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -62%
Met vrijlooppully, Watergekoeld, re 90
| Laadstroom [A] | 230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 90 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 145,20 |
- -33%
Vierpunts-bevestiging, Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
- -32%
Vierpunts-bevestiging, Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
Vierpunts-bevestiging, Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
Vierpunts-bevestiging, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter, Draairichting met de klok mee
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 230 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -62%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, Watergekoeld
| Nettogewicht [kg] | 8,23 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 190 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0239 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Klem | LIN 2-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,21 |
- -63%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met geïntegreerde regelaar
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 190 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -42%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 220 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte 1 [mm] | 29,50 |
| Lengte 2 [mm] | 14,00 |
| Lengte 3 [mm] | 61,00 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -63%
| Laadstroom [A] | 190 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -64%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM, V-riemschijf, Watergekoeld
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 190 |
| Stekkeruitvoering-ID | COM |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 193,60 |
- -35%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met geïntegreerde regelaar
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 190 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -42%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 50,00 |
| Binnendiameter [mm] | 35,00 |
| Buitendiameter [mm] | 37,75 |
- -77%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 30,00 |
| Binnendiameter [mm] | 34,90 |
| Buitendiameter [mm] | 38,00 |
- -80%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 4,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55,45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 52,30 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 18,9 |
- -58%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 20 |
- -80%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 1,60 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 29,60 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,30 |
- -76%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 12,7 |
- -79%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 14,8 |
- -75%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 30 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,9 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 7 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 195 |
- -29%
Draairichting met de klok mee, PL61, Met vrijlooppully
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 200,00 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -66%
Draairichting met de klok mee, PL61, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 201,00 |
| Laadstroom [A] | 190 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -65%
Draairichting met de klok mee, PL86, Met meervoudige riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 177,00 |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL86 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
- -62%
M16
| Breedte [mm] | 40,15 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Aantal groeven | 6 |
- -58%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, Watergekoeld
| Nettogewicht [kg] | 8,16 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 190 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0109 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -34%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 6,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -20%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM/BSS
| Nettogewicht [kg] | 7,01 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0240 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM/BSS, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -36%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,4 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |