Renault 30 Dynamo
Draairichting met de klok mee, L/R, Driepunts-bevestiging, Zonder riemschijf
| Gewicht [kg] | 6,32 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / D+(M4) / W( |
- -14%
Draairichting met de klok mee, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,35 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
- -26%
Zowel rechtom als linksom te gebruiken, V-riemschijf, Zonder riemschijf, B+(M8) / D+(M4) / W
| Gewicht [kg] | 6,72 |
| Draairichting | Zowel rechtom als linksom te gebruiken |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 76 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / D+(M4) / W |
- -25%
Zowel rechtom als linksom te gebruiken, Zonder riemschijf, B+(M8) / B- / D+ / W
| Gewicht [kg] | 5,32 |
| Draairichting | Zowel rechtom als linksom te gebruiken |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / B- / D+ / W |
- -21%
Draairichting met de klok mee, L/R, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,2 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M6) / B-(M5) |
- -19%
Draairichting met de klok mee, L/R, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 4,65 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M6) / B-(M5) |
- -18%
Draairichting met de klok mee, L 20, Dubbele zwaaiarm, Zonder riemschijf
| Gewicht [kg] | 6,03 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 20 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / B-(M6) / D+ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Draairichting met de klok mee, L/R 0/90, Dubbele zwaaiarm, Zonder riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,17 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R 0/90 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
- -27%
Draairichting met de klok mee, L 20, Dubbele zwaaiarm, Zonder riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,99 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 20 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / B-(M6) / D+ |
- -21%
Dubbele zwaaiarm, re 5
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Dubbele zwaaiarm, re 60
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
Met riemschijf, met aansluiting voor toerentalmeter, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -62%
2 jaar garantie, Met riemschijf, met aansluiting voor toerentalmeter
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, met aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R 0 |
- -59%
V-riem/Poly V-riem
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-EX Plug 3, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Klem | L-EX Plug 3, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-EX Plug 3, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Klem | L-EX Plug 3, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
| Gewicht [kg] | 4,9 |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-EX Plug 3, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Klem | L-EX Plug 3, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-EX Plug 3, M6 B+
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Klem | L-EX Plug 3, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 14,00 |
| Binnendiameter [mm] | 32,00 |
| Buitendiameter [mm] | 34,00 |
- -76%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 18,9 |
- -58%
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 122,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 100,00 |
- -74%
- -10%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-EX Plug 3
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Klem | M6 B+ |
| L-EX Plug 3 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-EX Plug 3
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Klem | M6 B+ |
| L-EX Plug 3 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 82,50 |
| Buitendiameter [mm] | 93,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
- -65%