×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Avantime Dynamo
Terug naar Dynamo
133 Resultaten
×
Filter op
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 113 245
PL55
F 032 113 245
| Laadstroom [A] | 125 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 310,96
€ 208,34
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Stardax STX101819
STX101819
| Laadstroom [A] | 150 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
€ 648,96
€ 227,14
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00055
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-D(Dummy) Plu
WAL00055
| Nettogewicht [kg] | 6,49 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-D(Dummy) Plu | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 259,25
€ 259,25
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00449
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00449
| Nettogewicht [kg] | 6,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 125 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 300,95
€ 300,95
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01220
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL01220
| Nettogewicht [kg] | 7,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 482,98
€ 482,98
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken