Renault Duster Dynamo
STANDARD LINE, Met vrijlooppully, SG12B105
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 125 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Versie | SG12B105 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
PL131
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL131 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -13%
PL131
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL131 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -22%
2310000Q0M, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 2310000Q0M |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
F000BL08UB, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | F000BL08UB |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 210 |
| Voor OE nummer | 0125811181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
F000BL080R, B+ M8
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | F000BL080R |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
F000BL08DD, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | F000BL08DD |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
F000BL078K, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 125 |
| Voor OE nummer | F000BL078K |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
F000BL0719, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | F000BL0719 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
F000BL078L, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | F000BL078L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
F000BL08UC, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | F000BL08UC |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 210 |
| Voor OE nummer | 0125811182 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 70,00 |
- -65%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 38,5 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 131 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 193 |
- -34%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 38,8 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 124 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 199 |
- -32%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 38,8 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 124 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 205 |
- -47%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 210 |
| Stekkeruitvoering-ID | 124 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,7 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 204 |
- -51%
Met vrijlooppully, L, DFM, B+ (M8), Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Gatdiameter [mm] | 8,5 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal contacten | 2 |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | L, DFM, B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -16%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, LIN2C, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 7,4 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | LIN2C |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;COM/LIN2C
| Nettogewicht [kg] | 7,23 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0293 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| COM/LIN2C | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, LIN2C, Met vrijlooppully, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 7,4 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | LIN2C |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
PL131
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL131 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -41%