×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Fuego Dynamo
Terug naar Dynamo
78 Resultaten
×
Filter op
Dynamo / Alternator Bosch 1 986 A01 696
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf
1 986 A01 696
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 38,7 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 72 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 190 |
€ 478,98
€ 239,50
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRA00290
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
LRA00290
| Nettogewicht [kg] | 4,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0218 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 188,76
€ 158,56
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRA00580
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
LRA00580
| Nettogewicht [kg] | 5,69 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 237,16
€ 194,47
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRA00808
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-EX Plug 3, M6 B+
LRA00808
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Klem | L-EX Plug 3, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 180,29
€ 151,44
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Stator, generator AS-PL AS3006
STANDARD LINE
AS3006
| Buitendiameter 1 [mm] | 122,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 100,00 |
€ 126,95
€ 33,01
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Starter - Dynamo AS-PL PSX148-157
STANDARD LINE
PSX148-157
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Breedte [mm] | 11,00 |
| Hoogte [mm] | 18,20 |
€ 17,34
€ 2,25
- -87%
Tijdelijk uitverkocht
Starter - Dynamo AS-PL SB3018P
PREMIUM LINE
SB3018P
| Dikte [mm] | 9,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Breedte [mm] | 11,00 |
| Hoogte [mm] | 18,00 |
€ 24,26
€ 6,30
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01253
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;L-EX Plug 3
WAL01253
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Klem | M6 B+ |
| L-EX Plug 3 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 207,37
€ 207,37
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01554
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL01554
| Nettogewicht [kg] | 5,69 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 268,50
€ 268,50
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01838
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL01838
| Nettogewicht [kg] | 4,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 50 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0218 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 241,47
€ 241,47
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02246
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL02246
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 317,77
€ 317,77
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02747
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL02747
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0003 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 259,93
€ 259,93
Tijdelijk uitverkocht
Bekrachtigingswikkeling, starter AS-PL SF0039
STANDARD LINE
SF0039
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 82,50 |
| Buitendiameter [mm] | 93,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
€ 104,57
€ 36,60
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken