×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Kangoo Mpv Dynamo
Alternator/Dynamo Bosch 1 986 A01 249
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
1 986 A01 249
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 35 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 131 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 7 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 198 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Vanaf
€ 425,00
- -29%
Dynamo / Alternator Bv Psh 575.996.180.000
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
575.996.180.000
| Bevestigingshoek [graden] | 90 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
€ 1.587,00
€ 555,45
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Dynamo / Alternator Stardax STX102320R
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+
STX102320R
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
€ 1.059,25
€ 370,73
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo DRI 3303761502
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+
3303761502
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 599,23
€ 599,23
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Meat Doria 55101344G
F000BL08T2, B+ M8
55101344G
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | F000BL08T2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 328,74
€ 328,74
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator AS-PL A3847S
STANDARD LINE, FG18T192, Met vrijlooppully
A3847S
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | FG18T192 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 934,00
€ 326,91
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Stardax STX102319R
Voor voertuigen met 12V boordspanning, LIN2C, Met vrijlooppully, M8 B+
STX102319R
| Nettogewicht [kg] | 7,4 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | LIN2C |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
€ 977,18
€ 342,02
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken