×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Mascott Dynamo
Terug naar Dynamo
106 Resultaten
×
Filter op
Alternator/Dynamo Meat Doria 5515298
B+,B-,L,W, Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
5515298
| Laadstroom [A] | 75 |
| Voor OE nummer | 5000725698 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,B-,L,W |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 188,18
€ 188,18
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Meat Doria 5520302
23100DB00B, B+,L,S, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
5520302
| Laadstroom [A] | 135 |
| Voor OE nummer | 23100DB00B |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L,S |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 264,63
€ 264,63
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 114 701
PL87, met aansluiting voor toerentalmeter
F 032 114 701
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL87 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67,5 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 274,49
€ 200,38
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Power Truck PTC-3142
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
PTC-3142
| Laadstroom [A] | 95 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
€ 533,67
€ 186,79
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo gelijkrichter (Diodebrug) AS-PL ARC0127
STANDARD LINE
ARC0127
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Aantal diodes | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 120,60 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 38,00 |
€ 62,01
€ 20,46
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00729
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-S;0007, Met vrijlooppully, M8 B+
WAL00729
| Nettogewicht [kg] | 6,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 135 |
| Stekkeruitvoering-ID | L-S |
| 0007 | |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 505,15
€ 505,15
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00777
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00777
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0145 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 419,39
€ 419,39
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01047
L-S;0007, M8 B+
WAL01047
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | L-S |
| 0007 | |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 439,08
€ 439,08
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01071
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL01071
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0145 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 401,72
€ 401,72
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken