Skoda Octavia Dynamo
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0213 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Met riemschijf, Met transistorregelaar, Premium
| Schachtdiameter [mm] | 17 |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39,5 |
| Diameter steun [mm] | 90 |
| Aantal | 1 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Met transistorregelaar |
| Versie | Premium |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -55%
FG18T079, Met riemschijf, B+
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 43 |
| Diameter steun [mm] | 90 |
| Aantal | 1 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | FG18T079 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | B+ |
| Dynamo-uitvoering | Met transistorregelaar |
| Versie | Premium |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aansluittechniek | Grounded, Earth return |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -65%
Bosch, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,21 |
| Hoogte [cm] | 19,99 |
| Breedte [cm] | 22,5 |
| Lengte [cm] | 26,01 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -74%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 0,50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 33,90 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18,20 |
- -82%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 15,50 |
| Breedte [mm] | 6,30 |
| Dikte [mm] | 4,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -82%
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
SEG New, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Kwaliteit | SEG New |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | SEG New |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-DFM, M8 B+
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -65%
B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | +90 |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, PL61, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 39 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B1+(M8),DFM,L |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 197 |
- -65%
STANDARD LINE, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Versie | 0124525530 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -65%
STANDARD LINE, Met vrijlooppully, TG11C017
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Versie | TG11C017 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
PL23, met aansluiting voor toerentalmeter
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL23 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -31%
PL61
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -38%
PL61
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -37%
PL61
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -31%
PL61
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -42%
PL125
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,4 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -46%
PL125
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -32%
PL181
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -40%
PL125
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -41%
PL125
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -35%
PL181
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -38%
PREMIUM LINE, F000BL081G, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | F000BL081G |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
STANDARD LINE, F000BL08S5, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | F000BL08S5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
PREMIUM LINE, F000BL08R7, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | F000BL08R7 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
PREMIUM LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Laadstroom [A] | 250 |
| Voor OE nummer | 615012 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 48 |
- -65%
STANDARD LINE, TG14C110, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Voor OE nummer | TG14C110 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%