Ssangyong Actyon Dynamo
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 83,09 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 83,80 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 124,50 |
| Buitendiameter [mm] | 79,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 114,50 |
| Buitendiameter [mm] | 76,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| 14V | |
| Laadstroom 140A | |
| Met vrijlooppoelie | |
| Riemschijf diam.50mm | |
| Stekker type S-L-I-P Plug 50 | |
| Klem M8 B+ | |
| Lengte 2 | 30mm |
| Lengte 1 | 30mm |
| Boring 1 | 10mm |
| Dikte/Sterkte 1 | 60mm |
| Nettogewicht 6.48Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -36%
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| Laadstroom 115A | |
| 14V | |
| Riemschijf diam.50mm | |
| Met vrijlooppoelie | |
| Klem M8 B+ | |
| Stekker type S-I-L-P (Plug 50) | |
| Lengte 1 | 30mm |
| Lengte 2 | 30mm |
| Boring 1 | 10mm |
| Dikte/Sterkte 1 | 60mm |
| Nettogewicht 6.3Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| 14V | |
| Laadstroom 115A | |
| Met vrijlooppoelie | |
| Riemschijf diam.50mm | |
| Stekker type S-I-L-P Plug 50 | |
| Klem M8 B+ | |
| Lengte 2 | 92mm |
| Lengte 1 | 37mm |
| Boring 1 | 10mm |
| Dikte/Sterkte 1 | 56mm |
| Nettogewicht 6.45Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| 14V | |
| Laadstroom 150A | |
| Met vrijlooppoelie | |
| Riemschijf diam.50mm | |
| Stekker type S-L-I-P Plug 50 | |
| Klem M8 B+ | |
| Lengte 2 | 37mm |
| Lengte 1 | 37mm |
| Boring 1 | 10mm |
| Dikte/Sterkte 1 | 56mm |
| Nettogewicht 7.02Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -34%
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| 14V | |
| Laadstroom 115A | |
| Met meervoudige poelie | |
| Riemschijf diam.50mm | |
| Stekker type L-P Plug 207 | |
| Klem M8 B+ | |
| Lengte 2 | 92mm |
| Lengte 1 | 37mm |
| Boring 1 | 10mm |
| Dikte/Sterkte 1 | 56mm |
| Nettogewicht 6.78Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| 14V | |
| Laadstroom 120A | |
| Met vrijlooppoelie | |
| Riemschijf diam.55mm | |
| Klem M8 B+ | |
| Stekker type L-P Plug 207 | |
| Lengte 1 | 34mm |
| Lengte 2 | 90mm |
| Boring 1 | 10mm |
| Lengte 3 | 59mm |
| Nettogewicht 6.41Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,45 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
- -41%
Draairichting met de klok mee, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,55 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 73 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
- -38%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 75 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -19%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 115 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -19%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -60%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 4,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55,45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 52,30 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Dikte [mm] | 5,00 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 24,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,20 |
- -78%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 74,8 |
- -65%
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 126,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 106,00 |
- -63%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 125,00 |
| Buitendiameter [mm] | 78,40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -71%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter [mm] | 85,80 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 82,50 |
| Buitendiameter [mm] | 93,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
- -65%
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 14,8 |
- -75%
Smart charge alt, voor voertuigen met 12V boordspanning, F-L (PWM), Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 6,32 |
| Specificatie | Smart charge alt |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | F-L (PWM) |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
PL122
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL122 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,7 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -53%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, S-I-L-P
| Nettogewicht [kg] | 6,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0050 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | S-I-L-P, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, S-I-L-P
| Nettogewicht [kg] | 6,48 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0050 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | S-I-L-P, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, S-I-L-P
| Nettogewicht [kg] | 7,02 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0050 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | S-I-L-P, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, S-I-L-P
| Nettogewicht [kg] | 6,45 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0050 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | S-I-L-P, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-P Plug 207
| Nettogewicht [kg] | 6,33 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0207 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-P Plug 207, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-P Plug 207
| Nettogewicht [kg] | 6,38 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0207 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-P Plug 207, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |