Mercedes E Klasse Gloeibougie
M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 130,5 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
M12X1,25, PIN
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 115,9 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 12 |
M8X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 147,9 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
M12X1,25, PIN
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 120,4 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 12 |
M12X1,25, PIN
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 87 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 12 |
M18X1,5, M5
| Draaimoment [Nm] | 40 |
| Totale lengte [mm] | 78,4 |
| Spanning (Volt) | 9 |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 130,5 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 163 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 156,8 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 166,9 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende informatie | Duraterm Chromium |
- -6%
- -6%
M12x1.25, M5x0,8
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5x0,8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 69 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
M12x1.25, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 114 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
M12x1.25, Ø 5mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | Ø 5mm |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 118,5 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
M8x1, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 14 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 148,5 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
M10x1, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
M12x1.25, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 86 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
M10x1, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
M8x1, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 14 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 26,4 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 148 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER GREENPARTS |
M10x1, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 133 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
M10x1, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 158 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER GREENPARTS |
M12X1,25, M5, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 7 |
| Lengte 2 [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 32 |
| Inbouwhoek | 63 |
| Draaimoment [Nm] | 3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
- -59%
M8X1, PIN, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 26 |
| Lengte 1 [mm] | 100 |
| Inbouwhoek | 93 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M8X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 147,4 |
- -54%
M10X1, PIN, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 28 |
| Lengte 1 [mm] | 111 |
| Inbouwhoek | 93 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 156 |
- -53%
M10X1, PIN, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 26 |
| Lengte 1 [mm] | 109,5 |
| Inbouwhoek | 93 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 156,8 |
- -53%
M10X1, PIN, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 26 |
| Lengte 1 [mm] | 119 |
| Inbouwhoek | 93 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 166,9 |
- -61%
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 25, 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -42%
M10 x 1, Metalen gloeibougie, Zonder druksensor
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Lengte [mm] | 158 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
- -47%
M10x1, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
- -63%
M12x1,25, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 116 |
- -63%
M8x1, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26,5 |
| Totale lengte [mm] | 148 |
- -63%