×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mercedes E Klasse Gloeibougie
Gloeibougie Dt Spare Parts 4.69070
2 jaar garantie
4.69070
| Nettogewicht [g] | 25,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 148 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 22,01
€ 9,03
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 4.69580
M8 x 1, 2 jaar garantie
4.69580
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Lengte 2 [mm] | 26 |
| Lengte 1 [mm] | 100 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1 |
| Lengte [mm] | 147,4 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 54,07
€ 22,17
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 60-870-002
M12x1,25, 4 mm PIN, 12 mm
BSG 60-870-002
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 13 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 60-870-002 |
| Totale lengte [mm] | 86 |
€ 3,40
€ 3,40
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 60-870-010
M12x1,25, 4 mm PIN, 12 mm
BSG 60-870-010
| Conushelling | 63 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met startblokkering |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 115 |
€ 6,32
€ 6,32
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 60-870-013
M 10 x 1, PIN
BSG 60-870-013
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 9 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 158 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
€ 7,89
€ 7,89
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 60-870-014
M10 x 1
BSG 60-870-014
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Lengte [mm] | 169 |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 7,88
€ 7,88
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 62-870-007
Metalen gloeibougie
BSG 62-870-007
| Totale lengte [mm] | 90 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
€ 5,29
€ 5,29
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 6.27310
M10 x 1, 2 jaar garantie
6.27310
| Nettogewicht [g] | 24 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 14,93
€ 6,12
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 7.61100
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
7.61100
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 21,95
€ 12,51
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 7.61101
M12 x 1,25, 2 jaar garantie
7.61101
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 24,91
€ 7,72
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Nipparts J5710400
M12x1,25, M5
J5710400
| Lengte 2 [mm] | 32 |
| Lengte 1 [mm] | 22 |
| Werkspanning (V) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Totale lengte [mm] | 68,1 |
€ 17,67
€ 10,95
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Blue Print ADBP180010
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
ADBP180010
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 69 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
€ 8,13
€ 4,39
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Blue Print ADBP180068
M8 x 1, voor nagloeien geschikt
ADBP180068
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 148 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
€ 22,26
€ 12,03
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Blue Print ADBP180081
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
ADBP180081
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 131 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
€ 18,68
€ 10,09
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Meyle 014 860 0003
63°, M10x1, Pin Ø 4 mm
014 860 0003
| Nominale stroom [V] | 5 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,3 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 41,21
€ 8,65
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Meyle 014 860 0008
M10x1, Pin Ø 4 mm
014 860 0008
| Nominale stroom [V] | 7 |
| Conushelling | 93 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Totale lengte [mm] | 166 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 90,79
€ 23,61
- -74%
Tijdelijk uitverkocht