×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Patrol Gloeibougie
Gloeibougie Hidria H1 214
M4, M10x1.25
H1 214
| Pooluitvoering | M4 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
| Totale lengte [mm] | 88 |
€ 30,77
€ 22,46
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H1 576
M4, M10x1.25
H1 576
| Pooluitvoering | M4 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 6,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 21,5 |
| Totale lengte [mm] | 86 |
€ 40,80
€ 31,01
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H1 577
M4, M10x1.25
H1 577
| Pooluitvoering | M4 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 23 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 19 |
| Totale lengte [mm] | 69 |
€ 31,94
€ 24,27
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Febi Bilstein 176196
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
176196
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 23 |
| Lengte [mm] | 67 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 18 |
€ 16,82
€ 9,09
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 432
M10x1.25, M4x0,7
H1 432
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 120 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aansluittechniek | M4x0,7 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 210 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 50,00
€ 50,00
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Magneti Marelli 062900010304
M12X1,25, M5, Metalen gloeibougie
062900010304
| Verwarmingstijd [min] | 7 |
| Lengte 2 [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 32 |
| Inbouwhoek | 63 |
| Draaimoment [Nm] | 3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
€ 22,49
€ 9,22
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Magneti Marelli 062900095304
M10X1,25, M4, Metalen gloeibougie
062900095304
| Verwarmingstijd [min] | 7 |
| Lengte 2 [mm] | 23 |
| Lengte 1 [mm] | 175 |
| Inbouwhoek | 123 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Draaimoment [Nm] | 2,5 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 213 |
€ 77,71
€ 37,30
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Magneti Marelli 062900132304
M10X1.25, M4, Metalen gloeibougie
062900132304
| Verwarmingstijd [min] | 8 |
| Lengte 2 [mm] | 21 |
| Lengte 1 [mm] | 47,5 |
| Inbouwhoek | 123 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Draaimoment [Nm] | 2,5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 88,8 |
€ 27,27
€ 10,64
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Magneti Marelli 062900142304
M10X1.25, M4, Metalen gloeibougie
062900142304
| Verwarmingstijd [min] | 8 |
| Lengte 2 [mm] | 21,5 |
| Lengte 1 [mm] | 50 |
| Inbouwhoek | 120 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Draaimoment [Nm] | 2,5 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 12 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 86,9 |
€ 28,48
€ 11,11
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Febi Bilstein 31232
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
31232
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 23 |
| Lengte [mm] | 67 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 18 |
€ 16,82
€ 9,09
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Swag 33 10 3387
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
33 10 3387
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 23 |
| Lengte [mm] | 67 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 18 |
€ 16,82
€ 9,09
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Meyle 36-14 860 0005
120°, M10x1.25, M4
36-14 860 0005
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 120° |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
| Totale lengte [mm] | 210,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 71,74
€ 27,26
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Nipparts J5711015
M10x1.25, M4
J5711015
| Lengte 2 [mm] | 17 |
| Lengte 1 [mm] | 33,5 |
| Werkspanning (V) | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Diameter [mm] | 5 |
| Totale lengte [mm] | 67 |
€ 42,59
€ 25,98
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Nipparts J5711027
M10x1.25, M4
J5711027
| Lengte 2 [mm] | 23 |
| Lengte 1 [mm] | 175,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Diameter [mm] | 5 |
| Totale lengte [mm] | 213 |
€ 44,29
€ 27,02
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Kavo Parts IGP-6514
M10x1.25mm, M4
IGP-6514
| Spanning (Volt) | 6,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 82,6 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 21,5 |
€ 20,72
€ 13,88
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Kavo Parts IGP-6519
M10x1.25mm, M4
IGP-6519
| Spanning (Volt) | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
€ 13,99
€ 9,38
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Kavo Parts IGP-6521
M12x1.25mm, M5
IGP-6521
| Spanning (Volt) | 6,5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Aansluittechniek | M5 |
| Lengte [mm] | 61 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
€ 14,62
€ 9,79
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken