×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Smart Gloeibougie
Gloeibougie Magneti Marelli 062900136304
M10X1, PIN, Metalen gloeibougie
062900136304
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 30 |
| Lengte 1 [mm] | 70,5 |
| Inbouwhoek | 93 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 124 |
€ 69,25
€ 27,01
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 62-870-005
M8 x 1,0, PIN, 8 mm, Metalen gloeibougie
BSG 62-870-005
| Weerstand [Ohm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 4 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Totale lengte [mm] | 150 |
€ 6,93
€ 6,93
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 81-870-001
Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
BSG 81-870-001
| Lengte [mm] | 120 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
€ 6,93
€ 6,93
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 81-870-002
Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
BSG 81-870-002
| Lengte [mm] | 149 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
€ 6,93
€ 6,93
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Maxgear 66-0107
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
66-0107
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 122 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 40 |
€ 21,90
€ 7,22
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Topran 407 919
M 10, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
407 919
| Spoed [mm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 158,56
€ 63,43
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Topran 407 951
M 8, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
407 951
| Spoed [mm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 189,46
€ 68,21
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H1 123
Pin, M8x1
H1 123
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Totale lengte [mm] | 147 |
€ 23,04
€ 20,74
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H1 658
Pin, M10x1
H1 658
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 40 |
| Totale lengte [mm] | 120 |
€ 21,68
€ 17,13
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H5 185
Pin, M10x1
H5 185
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Totale lengte [mm] | 124 |
€ 32,73
€ 28,14
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Herth+Buss Elparts 19571029
M10x1, 4mm PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
19571029
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | 4mm PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Totale lengte [mm] | 124 |
€ 58,18
€ 21,53
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken