Opel Astra Knipperlicht
Rechts voor, zwart, PSY24W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | PSY24W |
| Registratietype | ECE-getest |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, zwart, PSY24W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | PSY24W |
| Registratietype | ECE-getest |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, PSY24W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | PSY24W |
| Registratietype | ECE-getest |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, PSY24W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | PSY24W |
| Registratietype | ECE-getest |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links voor, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -43%
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Oranje, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -15%
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, wit, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -10%
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Oranje, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, wit, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Rookgrijs, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor voertuigen met stuur links, Centrale elektriciteit
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Aantal aansluitingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, geel
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Kleur | Geel |
| Aantal aansluitingen | 6 |
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 6420324 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 6420323 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 6041768 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, Rechts voor, Met plastic sockel, Depo / TYC
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plastic sockel |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, Links voor, Met plastic sockel, Depo / TYC
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plastic sockel |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Rookgrijs, W5W, Stuk
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | W5W |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Kleur | Wit |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, inbouw aan zijkant, W5W, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor, inbouw aan zijkant |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Grijs |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, inbouw aan zijkant, W5W, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor, inbouw aan zijkant |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Grijs |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, inbouw aan zijkant, W5W, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor, inbouw aan zijkant |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, inbouw aan zijkant, zwart, LED
| Inbouwplaats | Voor, inbouw aan zijkant |
| Kleur | Zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Hoeveelheid | Set |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, zwart, PY21W, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | PY21W |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, zwart, PY21W, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | PY21W |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, inbouw aan zijkant, Rookgrijs, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts voor, inbouw aan zijkant |
| Kleur | Rookgrijs |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, inbouw aan zijkant, Rookgrijs, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor, inbouw aan zijkant |
| Kleur | Rookgrijs |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, inbouw aan zijkant, Transparant, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts voor, inbouw aan zijkant |
| Kleur | Transparant |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, inbouw aan zijkant, Transparant, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor, inbouw aan zijkant |
| Kleur | Transparant |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.