×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Alfa Romeo Mito Koplamp
Koplamp Bodermann 0455275
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, Halogeen
0455275
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 0455276 |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Fabrikant | Depo |
€ 188,76
€ 115,14
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Koplamp Valeo 043796
Links, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, D1S (gasontladingslamp)
043796
| Gewicht [kg] | 5,025 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, D1S (gasontladingslamp), H7 |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelelement voor Xenon, Met regelmotor voor LWR, Met apparaat voor lichtbreedte regeling |
| Artikelnummer paar | 043797 |
€ 683,65
€ 540,08
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Valeo 043797
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, D1S (gasontladingslamp)
043797
| Gewicht [kg] | 5 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, D1S (gasontladingslamp), H7 |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelelement voor Xenon, Met regelmotor voor LWR, Met apparaat voor lichtbreedte regeling |
| Artikelnummer paar | 043796 |
€ 683,65
€ 540,08
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Valeo 069722
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
069722
| Gewicht [kg] | 1,3 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
€ 171,61
€ 171,61
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Valeo 069723
Rechts, voor linksrijdend verkeer
069723
| Gewicht [kg] | 1,32 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer |
€ 171,61
€ 171,61
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Valeo 084382
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
084382
| Gewicht [kg] | 1,02 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
€ 122,88
€ 122,88
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Valeo 084383
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
084383
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
€ 123,99
€ 123,99
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp rechts Van Wezel 0177962V
DUBBELE KOPLAMP VOOR R. H7+H7 +Elekt.Motor VALEO
0177962V
| Kwaliteit | OES |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 0177961V |
| Niet voor facelift | |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Fabrikant | Valeo |
€ 1.022,66
€ 306,80
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 667-1117LMLDEM2
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7, ECE-getest
667-1117LMLDEM2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 667-1117RMLDEM2 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
€ 596,76
€ 173,07
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 301005
Certified Quality, Links, W21/5W, H7/H7
301005
| Hoogte [cm] | 32,73 |
| Breedte [cm] | 31,82 |
| Lengte [cm] | 53,94 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W21/5W, H7/H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 290,29
€ 290,29
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 301006
Certified Quality, rechts, W21/5W, H7/H7
301006
| Hoogte [cm] | 32,73 |
| Breedte [cm] | 31,82 |
| Lengte [cm] | 53,94 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W21/5W, H7/H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 290,29
€ 290,29
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken