×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Lancia Ypsilon Koplamp
Koplamp Magneti Marelli 712469411129
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W
712469411129
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, W5W, H1/H1 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met knipperlamp, Zonder mistlamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 712469511129 |
€ 252,04
€ 254,56
Tijdelijk uitverkocht
Kabelreparatieset Herth+Buss Elparts 51277344
Vertint, Naafbehuizing, Alfa Romeo, Lancia
51277344
| Temperatuurbereik tot [°C] | +140 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Contactoppervlakte | Vertint |
| Connectorhuisuitvoering | Naafbehuizing |
| Kabellengte [mm] | 175 |
| Voor fabrikant | Alfa Romeo, Lancia, Peugeot, Citroen, Fiat |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 14 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding, Met busbehuizing |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 0,5 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
€ 257,31
€ 102,92
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Van Wezel 1779967
Links, voor rechtsrijdend verkeer, PY24W, H4
1779967
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY24W, H4 |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 1779968 |
€ 711,47
€ 213,44
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 666-1108L-LD-EM
Links, H7, H3, Electrisch
666-1108L-LD-EM
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, H3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Rookgrijs |
| Modeljaar tot | 2000 |
| Artikelnummer paar | 666-1108R-LD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d, PK22s |
€ 207,95
€ 79,03
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 666-1114L-LD-EM
Links, H7, H3, Electrisch
666-1114L-LD-EM
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, H3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder elektro motor |
| Artikelnummer paar | 666-1114R-LD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d, PK22s |
€ 409,80
€ 143,43
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp TYC 20-11681-05-2
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H3, ECE-getest
20-11681-05-2
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
€ 277,66
€ 97,18
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp TYC 20-11682-05-2
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H3, ECE-getest
20-11682-05-2
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
€ 277,66
€ 105,51
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 216017
Certified Quality, Links, W5W, H7/H3
216017
| Hoogte [cm] | 22,42 |
| Breedte [cm] | 18,79 |
| Lengte [cm] | 55,15 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, H7/H3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 175,39
€ 175,39
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 216018
Certified Quality, rechts, W5W, H7/H3
216018
| Hoogte [cm] | 22,42 |
| Breedte [cm] | 18,79 |
| Lengte [cm] | 55,15 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, H7/H3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 175,39
€ 175,39
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 316001
Certified Quality, Links, PY21W, W5W
316001
| Hoogte [cm] | 29,09 |
| Breedte [cm] | 31,52 |
| Lengte [cm] | 49,39 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7/H3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 205,23
€ 205,23
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 316002
Certified Quality, rechts, PY21W, W5W
316002
| Hoogte [cm] | 29,09 |
| Breedte [cm] | 31,52 |
| Lengte [cm] | 49,39 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7/H3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 205,23
€ 205,23
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 316005
Certified Quality, Links, PY21W, W5W
316005
| Hoogte [cm] | 29,09 |
| Breedte [cm] | 31,52 |
| Lengte [cm] | 49,39 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7/H3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 265,26
€ 265,26
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 316006
Certified Quality, rechts, PY21W, W5W
316006
| Hoogte [cm] | 29,09 |
| Breedte [cm] | 31,52 |
| Lengte [cm] | 49,39 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7/H3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 265,26
€ 265,26
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 900822
Certified Quality, Links, W21W, H4
900822
| Hoogte [cm] | 28,18 |
| Breedte [cm] | 30,91 |
| Lengte [cm] | 64,24 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W21W, H4, W5W, PY24W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 267,14
€ 267,14
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 900868
Certified Quality, rechts, W21W, H4
900868
| Hoogte [cm] | 28,18 |
| Breedte [cm] | 30,91 |
| Lengte [cm] | 64,24 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W21W, H4, W5W, PY24W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 267,14
€ 267,14
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 391199
T. A, Certified Quality, Links, H4
391199
| Hoogte [cm] | 30,30 |
| Breedte [cm] | 32,42 |
| Lengte [cm] | 63,03 |
| Kwaliteit | T. A, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4, PY24W, LED |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 570,91
€ 570,91
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 391200
T. A, Certified Quality, rechts, H4
391200
| Hoogte [cm] | 30,30 |
| Breedte [cm] | 32,42 |
| Lengte [cm] | 63,03 |
| Kwaliteit | T. A, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4, PY24W, LED |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 570,91
€ 570,91
Tijdelijk uitverkocht