×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Land Rover Koplamp
Koplamp Spilu 390880
T. VISTE, Certified Quality, rechts, HB3
390880
| Hoogte [cm] | 30,00 |
| Breedte [cm] | 36,36 |
| Lengte [cm] | 68,48 |
| Kwaliteit | T. VISTE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | HB3, PSY24W, LED |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 720,06
€ 720,06
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 390985
T. VISTE, Certified Quality, Links, PSY24W
390985
| Hoogte [cm] | 30,00 |
| Breedte [cm] | 36,36 |
| Lengte [cm] | 68,49 |
| Kwaliteit | T. VISTE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PSY24W, LED, D3S (gasontladingslamp) |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 2.806,38
€ 2.806,38
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 390986
T. VISTE, Certified Quality, rechts, PSY24W
390986
| Hoogte [cm] | 30,00 |
| Breedte [cm] | 36,36 |
| Lengte [cm] | 68,49 |
| Kwaliteit | T. VISTE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PSY24W, LED, D3S (gasontladingslamp) |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 2.806,38
€ 2.806,38
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 882-1108L-LD-E
Links, W5W, H4, H1
882-1108L-LD-E
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, H4, H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 882-1108R-LD-E |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t, P14.5s |
€ 62,80
€ 59,04
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 884-1103LMLD-EM
Links, PSY24W, LED, HB3
884-1103LMLD-EM
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PSY24W, LED, HB3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met elektromotor |
| Artikelnummer paar | 884-1103RMLD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
€ 1.627,21
€ 569,52
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 884-1103RMLD-EM
Rechts, PSY24W, LED, HB3
884-1103RMLD-EM
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PSY24W, LED, HB3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met elektromotor |
| Artikelnummer paar | 884-1103LMLD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
€ 1.627,21
€ 569,52
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 884-1103RMLDAEM
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, LED, PSY24W
884-1103RMLDAEM
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED, PSY24W, D3S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met bochtcorrectielicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurelement voor Xenon, Zonder ballast, Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 884-1103LMLDAEM |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
€ 1.137,52
€ 1.114,77
- -2%
Tijdelijk uitverkocht