×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
BMW X4 Lambda-sonde
Lambdasonde Wagner LBS00596
Met siliconenisolatie, zwart, Breedband-lambdasonde, M18X1.5mm
LBS00596
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,18 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,21 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 497 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 384 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 525 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 162,24
€ 162,24
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Vemo V20-76-0072
Schroefdraad vooraf ingevet, Diagnosesonde
V20-76-0072
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 380 |
€ 330,09
€ 217,86
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Vemo V20-76-0101
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Regelsonde
V20-76-0101
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
€ 216,57
€ 142,94
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hella 6PA 358 243-221
Verwarmd
6PA 358 243-221
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 195 |
| Aantal contacten | 5 |
€ 238,31
€ 83,41
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00129
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Diagnosesonde
LBS00129
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 810 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 715 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 840 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 102,98
€ 102,98
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00130
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00130
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 607 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 485 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 635 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 133,72
€ 133,72
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00142
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00142
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,14 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,17 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 371 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 400 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 79,13
€ 79,13
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00548
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, Verwarmd
LBS00548
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 670 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 569 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 700 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 60,81
€ 60,81
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00549
Met siliconenisolatie, zwart, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00549
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,17 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,2 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 465 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 364 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 495 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 112,94
€ 112,94
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken