×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Chrysler Pt Cruiser Lambda-sonde
€ 234,36
€ 100,78
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 361,29
€ 126,46
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 498 233
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 497 007
498 233
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 007 |
€ 86,47
€ 86,47
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hitachi 135301
5 jaar garantie, Regelsonde, voor katalysator
135301
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
€ 209,29
€ 209,29
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hitachi 2505301
Regelsonde, voor katalysator
2505301
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
€ 190,13
€ 174,92
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Engitech ENT600026
Regelsonde
ENT600026
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 560 |
| Aantal leidingen | 5 |
€ 267,80
€ 115,16
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Engitech ENT600055
Planarsonde
ENT600055
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 493 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 493 |
€ 98,13
€ 40,23
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES10882
Verwarmd, Vingersonde
ES10882
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 485 |
€ 128,88
€ 54,12
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES11003
Verwarmd, Vingersonde
ES11003
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 300 |
€ 152,11
€ 57,80
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES11003-12B1
Verwarmd, Vingersonde
ES11003-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 300 |
€ 68,75
€ 68,75
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20045
Verwarmd, Planarsonde
ES20045
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 412 |
€ 152,38
€ 64,00
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20198
Verwarmd, Planarsonde
ES20198
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 661 |
€ 232,94
€ 90,85
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20198-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20198-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 661 |
€ 108,59
€ 108,59
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20228
Verwarmd, Planarsonde
ES20228
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 309 |
€ 172,80
€ 74,31
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20228-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20228-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 300 |
€ 122,10
€ 122,10
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20321-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20321-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 339 |
€ 171,53
€ 171,53
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Swag 33 10 4115
M18 x 1,5, Verwarmd, 4606135AB
33 10 4115
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 4606135AB |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 73,70
€ 46,43
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893188
0893188
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Aantal contacten | 5 |
| Totale lengte [mm] | 560 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 361,89
€ 361,89
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893454
M 18x1,5
0893454
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 240 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 145,54
€ 145,54
Tijdelijk uitverkocht
€ 126,14
€ 126,14
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00239
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Vingersonde
LBS00239
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 410 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 440 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 56,83
€ 56,83
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00596
Met siliconenisolatie, zwart, Breedband-lambdasonde, M18X1.5mm
LBS00596
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,18 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,21 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 497 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 384 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 525 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 162,24
€ 162,24
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 6384
Sprongsonde, Verwarmd
6384
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 425 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 63,97
€ 63,97
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 6396
Sprongsonde, Verwarmd
6396
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 457 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 98,46
€ 98,46
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00018
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
LBS00018
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 542 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 405 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 126,40
€ 126,40
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken