×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Citroën Berlingo Lambda-sonde
Terug naar Lambda-sonde
371 Resultaten
×
Filter op
Lambdasonde Wagner LBS00047
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
LBS00047
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 346 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 240 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 126,01
€ 126,01
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00052
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00052
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 352 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 109,28
€ 109,28
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00083
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Sprongsonde
LBS00083
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 540 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,88
€ 72,88
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00257
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Sprongsonde
LBS00257
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,12 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,15 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 1421 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 1330 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 1451 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 76,02
€ 76,02
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00540
Met siliconenisolatie, grijs, Planarsonde, Verwarmd
LBS00540
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 555 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 585 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 79,90
€ 79,90
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Metzger 0893706
Diagnosesonde, Na katalysator, OE
0893706
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 9813838380 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Versie | OE |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 426,74
€ 426,74
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Metzger 0895675
Diagnosesonde, Na katalysator, IAM
0895675
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 9813838380 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Versie | IAM |
€ 207,04
€ 207,04
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Metzger 0895692
Katalysator
0895692
| Inbouwplaats | Katalysator |
| Aantal contacten | 4 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 410 |
€ 105,33
€ 105,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Swag 33 11 2936
M18 x 1,5, Vingersonde
33 11 2936
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Vingersonde |
| Sleutelwijdte | 22 |
€ 92,64
€ 58,36
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Vemo V20-76-0069
Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde
V20-76-0069
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Aantal contacten | 6 |
€ 246,99
€ 163,01
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Valeo 368393
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde
368393
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 6 |
€ 143,03
€ 134,46
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20234-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20234-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 630 |
€ 156,74
€ 67,40
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20242-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20242-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 380 |
€ 193,88
€ 83,37
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20258-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20258-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 540 |
€ 105,08
€ 89,31
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES21349-12B1
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
ES21349-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 565 |
€ 154,01
€ 126,29
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADBP700017
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
ADBP700017
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 79,88
€ 48,73
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADBP700071
M18 x 1,5, Verwarmd
ADBP700071
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 406 |
| Aantal leidingen | 5 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 152,70
€ 94,67
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hitachi 2505306
Breedband-lambdasonde
2505306
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 320 |
€ 188,22
€ 188,22
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hitachi 2505307
Breedband-lambdasonde
2505307
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 420 |
€ 189,64
€ 172,57
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken