×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Citroën C4 Spacetourer Lambda-sonde
Lambdasonde Metzger 0893706
Diagnosesonde, Na katalysator, OE
0893706
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 9813838380 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Versie | OE |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 363,63
€ 363,63
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Metzger 0895670
Diagnosesonde, Na katalysator, Hoekig
0895670
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 480 |
| Kabellengte [mm] | 365 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 95,69
€ 95,69
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Metzger 0895675
Diagnosesonde, Na katalysator, IAM
0895675
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 9813838380 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Versie | IAM |
€ 174,58
€ 174,58
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Metzger 0895692
Katalysator
0895692
| Inbouwplaats | Katalysator |
| Aantal contacten | 4 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 410 |
€ 105,33
€ 105,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Febi Bilstein 198257
M18 x 1,5, Vingersonde
198257
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Vingersonde |
| Sleutelwijdte | 22 |
€ 92,64
€ 58,36
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00051
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
LBS00051
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 195 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 330 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 75,08
€ 75,08
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00052
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00052
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 352 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 109,29
€ 109,29
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00363
Met siliconenisolatie, grijs, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00363
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 565 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 464 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 595 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 58,50
€ 58,50
Tijdelijk uitverkocht