Daewoo Captiva Lambda-sonde
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 380 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 380 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -14%
Breedband-lambdasonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Aantal leidingen | 5 |
- -16%
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 700 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -27%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 140 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 210 |
- -18%
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 335 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -24%
- -26%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 116 |
| Gewicht [g] | 83 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 93186115 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -38%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 400 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 520 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 405 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, Regelsonde, D-vorm, GENUINE
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor artikelnummer | 90216 |
90260A2, Breedband-lambdasonde, 82 00 420 670
| Alternatief artikel | 90260A2 |
| Artikelnummer paar | 405109 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 82 00 420 670, 5801529676, 55564978, 55204005 |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | GENUINE |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 376 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
- -71%
Universal 77015
| Lengte [mm] | 350 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
- -54%
M18 x 1.5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,126 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 550 |
| Kabellengte [mm] | 550 |
| Aantal leidingen | 5 |
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Let op de serviceinformatie |
- -27%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1.5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Sleutelwijdte | 22 |
- -64%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 520 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -37%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 0258005253 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 380 |
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 53302940 |
| Kabellengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 5 |
Onverwarmd, Ovaal
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 25198484 |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |