×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daewoo Lanos Lambda-sonde
Terug naar Lambda-sonde
73 Resultaten
×
Filter op
Lambda-sonde NTK 6408
Sprongsonde, Verwarmd
6408
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 220 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 158,79
€ 158,79
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 90363
Sprongsonde, Onverwarmd
90363
| Lambdasonde | Sprongsonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 320 |
| Aantal leidingen | 1 |
€ 50,63
€ 50,63
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 95030
Sprongsonde, Verwarmd
95030
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 143,92
€ 120,89
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADG07014
M18 x 1.5, Verwarmd
ADG07014
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 235 |
| Aantal leidingen | 2 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 322,61
€ 322,61
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADG07034
M18 x 1.5, Verwarmd
ADG07034
| Gewicht [kg] | 0,1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal leidingen | 2 |
€ 94,85
€ 94,85
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADG07037
M18 x 1,5, Verwarmd
ADG07037
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 375 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 181,26
€ 181,26
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00101
Met siliconenisolatie, Metaal, Vingersonde, Verwarmd
LBS00101
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 0 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 0 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 308 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 338 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,21
€ 72,21
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00370
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Regelsonde
LBS00370
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 1 |
| Nettogewicht [kg] | 0,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 1 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 320 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 1 |
| Totale lengte [mm] | 350 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 47,04
€ 47,04
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00495
Met siliconenisolatie, zwart, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00495
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 317 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 205 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 2 |
| Totale lengte [mm] | 347 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 46,33
€ 46,33
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken