×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daewoo Spark Lambda-sonde
Lambda-sonde Metzger 0895468
Regelsonde
0895468
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 119,81
€ 119,81
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81711
Verwarmd
81711
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 96419957 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 57,33
€ 57,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81711E
Verwarmd, OE EQUIVALENT
81711E
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 466016355127 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 130,95
€ 130,95
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81911
Regelsonde, F00HL00336
81911
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | F00HL00336 |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 57,33
€ 57,33
Tijdelijk uitverkocht
€ 57,33
€ 57,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADG07064
M18 x 1,5, Verwarmd
ADG07064
| Gewicht [kg] | 0,120 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 127,18
€ 108,10
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde NTK 97969
Verwarmd, Sprongsonde
97969
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 106,40
€ 78,73
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00273
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Regelsonde
LBS00273
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 405 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 530 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 129,25
€ 129,25
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00274
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Diagnosesonde
LBS00274
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 390 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 420 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 59,56
€ 59,56
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00557
Met siliconenisolatie, zwart, Diagnosesonde, M18X1.5mm
LBS00557
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 255 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 57,16
€ 57,16
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Autlog AS2201
Planarsonde, D-vorm
AS2201
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 1400 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 100,73
€ 40,29
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 140,36
€ 124,92
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 498 073
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 497 008
498 073
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 008 |
€ 85,12
€ 85,12
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken