Daihatsu Sirion Lambda-sonde
M18 x 1,5, Verwarmd, Uitlaatbocht
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 370 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 1.998.235
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 1.998.235 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 1.998.235
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 1.998.235 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 775 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -27%
Sprongsonde, Verwarmd, Zonder stekker
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 210 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Onverwarmd, Regelsonde, voor katalysator
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Onverwarmd, Regelsonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 350 |
Onverwarmd, Diagnosesonde, Na katalysator
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Onverwarmd, Diagnosesonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 200 |
- -54%
Verwarmd, Met krimp-knijpverbinder, Zonder stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 150 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
- -61%
90195A2, 90076A2, Verwarmd, 03C906262Q
| Alternatief artikel | 90195A2, 90076A2 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 03C906262Q |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor artikelnummer | 90076 |
Onverwarmd, Regelsonde, Uitlaatbocht, OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Onverwarmd, Regelsonde |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 90077 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 180 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 260 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Universal 77005
| Lengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77005 |
- -63%
Universal 77015
| Lengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
- -61%
Planarsonde, Diagnosesonde, Na katalysator, Universal 77015
| Lambdasonde | Planarsonde, Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
- -58%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 165 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 372 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
M18 x 1,5, Verwarmd, Uitlaatbocht
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 370 |
- -35%
035906265B, Uitlaatbocht, Regelsonde, Onverwarmd
| Voor OE nummer | 035906265B |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Aantal contacten | 1 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Onverwarmd |
- -8%
Diagnosesonde
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 460002009410 |
| Kabellengte [mm] | 180 |
| Aantal contacten | 4 |
Diagnosesonde, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 466016355113 |
| Kabellengte [mm] | 180 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Diagnosesonde, grijs
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 8946552050 |
| Kabellengte [mm] | 775 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Grijs |
Onverwarmd, 894650D010
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 894650D010 |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal contacten | 4 |
Onverwarmd, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 0258006344 |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -3%