×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ds DS3 Lambda-sonde
Lambda-sonde Engitech ENT600043
Diagnosesonde
ENT600043
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 116,91
€ 45,59
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Engitech ENT600055
Planarsonde
ENT600055
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 493 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 493 |
€ 98,13
€ 40,23
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Engitech ENT600058
Regelsonde
ENT600058
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 442 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 112,70
€ 43,95
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Engitech ENT600060
Regelsonde
ENT600060
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 511 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 119,56
€ 47,82
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Engitech ENT600067
Planarsonde
ENT600067
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 119,56
€ 49,02
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 145,76
€ 145,76
Tijdelijk uitverkocht
€ 101,23
€ 101,23
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 96375
Sprongsonde, Verwarmd
96375
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 446 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 176,97
€ 176,97
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Dt Spare Parts 12.27041
Regelsonde, 2 jaar garantie
12.27041
| Nettogewicht [g] | 104 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 168,93
€ 67,57
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Vemo V42-76-0014
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Regelsonde
V42-76-0014
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Regelsonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 318 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 212,06
€ 176,02
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde KW 498 578
Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde, Verwarmd
498 578
| Beschikbaar vanaf kwartaal | 202503 |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 5 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 560 |
€ 138,40
€ 130,10
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00036
Met siliconenisolatie, wit, Metaal, Diagnosesonde
LBS00036
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 465 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 495 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,43
€ 72,43
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00051
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
LBS00051
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 195 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 330 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 75,08
€ 75,08
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00053
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Regelsonde
LBS00053
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 320 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 225 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 350 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 91,36
€ 91,36
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00060
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
LBS00060
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 385 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 415 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,96
€ 72,96
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hella 6PA 358 243-111
Verwarmd
6PA 358 243-111
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 124,10
€ 42,19
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hella 6PA 358 243-141
Verwarmd
6PA 358 243-141
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 5 |
€ 231,63
€ 78,76
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00052
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00052
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 352 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 109,28
€ 109,28
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00363
Met siliconenisolatie, grijs, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00363
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 565 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 464 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 595 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 58,49
€ 58,49
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken