×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat 500 Lambda-sonde
Terug naar Lambda-sonde
202 Resultaten
×
Filter op
Lambda-sonde Meat Doria 81955E
Breedband-lambdasonde, OE EQUIVALENT
81955E
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55275929 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 101,11
€ 101,11
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81988
Breedband-lambdasonde
81988
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55264927 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 5 |
€ 221,89
€ 221,89
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde NTK 92034
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
92034
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 340 |
| Aantal leidingen | 5 |
€ 202,47
€ 147,80
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde NTK 94098
Verwarmd, Sprongsonde
94098
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 590 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 58,18
€ 43,63
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Engitech ENT600002
Planarsonde
ENT600002
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 110,41
€ 40,85
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Pierburg 7.05271.97.0
Verwarmd, M18x1.5
7.05271.97.0
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 45,98
€ 39,54
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81955
Breedband-lambdasonde, voor katalysator
81955
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55275928 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Aantal contacten | 5 |
€ 132,31
€ 132,31
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00041
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Planarsonde
LBS00041
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 720 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 87,98
€ 87,98
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00249
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
LBS00249
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,13 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,16 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 205 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 330 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 67,45
€ 67,45
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00496
Met siliconenisolatie, grijs, Diagnosesonde, M18X1.5mm
LBS00496
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 532 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 444 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 560 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 55,55
€ 55,55
Tijdelijk uitverkocht